Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

5000 Gerçek Takipçi (ÖMÜR BOYU GARANTİ)
5000 Gerçek Takipçi (ÖMÜR BOYU GARANTİ)
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#27593

5000 Gerçek Takipçi (ÖMÜR BOYU GARANTİ)

Merhaba, (ANLIK) 5000 Gerçek Takipçi (ÖMÜR BOYU GARANTİ)1000 TAKİPÇİ SATIŞINDA, EN UYGUN FİYATTakipçiler En üst kalitedeDiğer ürünlerimize göz at derim, Özel indirimli FiyatlarSATIN ALDIĞINIZ zaman anında teslim olur, iyi yorum atmayı unutmayın!200+ Satış ve TAMAMEN Botclub Güvencesiyle,7/24 destek hizmetimiz ile satın aldıktan sonra destek sunucumuzdan yardım alabilirsin.UtkuJS kanalının güvencesiyle satılmaktadır Youtube&nbs...

Garantili Mi: Evet
Anlık Gönderim Mi: Evet
Düşüş Oranı: Az
Tüm detayları gör
 • İlan 1 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
BotClub BotClub 21 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
37.99 ₺
Stok 6
Garantili Mi: Evet
Anlık Gönderim Mi: Evet
Düşüş Oranı: Az
Türk ve Yabancı Karışık Mı: Evet
Profil Herkese Açık Mı Olmalı: Evet
Teslimat İçin Gerekli Link: Profil
% Kaç Türk: 95

Merhaba, (ANLIK) 5000 Gerçek Takipçi (ÖMÜR BOYU GARANTİ)

 • 1000 TAKİPÇİ SATIŞINDA, EN UYGUN FİYAT
 • Takipçiler En üst kalitede
 • Diğer ürünlerimize göz at derim, Özel indirimli Fiyatlar
 • SATIN ALDIĞINIZ zaman anında teslim olur, iyi yorum atmayı unutmayın!
 • 200+ Satış ve TAMAMEN Botclub Güvencesiyle,
 • 7/24 destek hizmetimiz ile satın aldıktan sonra destek sunucumuzdan yardım alabilirsin.

UtkuJS kanalının güvencesiyle satılmaktadır Youtube üzerinden araştırabilirsiniz

Garanti süresi 365 gündür. Garanti 2 kereye mahsustur.

9
Genel Ortalama
9.4
Güvenilirlik
8.3
Teslimat
8.3
İletişim
9.2
Memnuniyet
Sloty
Sloty
nerden aktive edeceğimi anlamadım
yagizthu
yagizthu
Mesajlarıma cevap vermedi ve destek hakkında yardımcı olmadı
futbolsevginiz
futbolsevginiz
5tl herşeyiniz karşılanıyor diyebilirim
jonatan
jonatan
ürün hızlıca geldi 5 tl ye gerçekten mukkemmel öneriyorum
imco
imco
ilgili satıcı hızlı teslimat ve sürekli aktiflik
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.