Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
ANLIK İŞLEM İnstagram 500+ Takipçi
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#25435

ANLIK İŞLEM İnstagram 500+ Takipçi

İNSTAGRAM 500 TAKİPÇİ (REGULAR SHOP)7/24 Anında Teslimat⭐ Satın aldığınızda hemen işleme başlanılacaktır.⭐ Kullanıcı adınızı sohbet kısmına yazabilirsiniz.⭐ İnstagram profiliniz gizli olmamalıdır.⭐ Düşüş az sayıda olabilir.⭐ İnstagram profilinizi link olarak da paylaşabilirsiniz.⭐ Her türlü sorunda garanti verilir.

Garantili Mi: Hayır
Anlık Gönderim Mi: Evet
Düşüş Oranı: Az
Tüm detayları gör
 • İlan 4 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
RegularShop RegularShop 74 Başarılı İşlem
7
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
5.00 ₺
Stok 8
Garantili Mi: Hayır
Anlık Gönderim Mi: Evet
Düşüş Oranı: Az
Türk ve Yabancı Karışık Mı: Evet
Profil Herkese Açık Mı Olmalı: Evet
Teslimat İçin Gerekli Link: Profil
% Kaç Türk: 20

İNSTAGRAM 500 TAKİPÇİ (REGULAR SHOP)

7/24 Anında Teslimat

⭐ Satın aldığınızda hemen işleme başlanılacaktır.

⭐ Kullanıcı adınızı sohbet kısmına yazabilirsiniz.

⭐ İnstagram profiliniz gizli olmamalıdır.

⭐ Düşüş az sayıda olabilir.

⭐ İnstagram profilinizi link olarak da paylaşabilirsiniz.

⭐ Her türlü sorunda garanti verilir.

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
9.9
Teslimat
9.9
İletişim
10
Memnuniyet
SCORPIONSTORE
SCORPIONSTORE
HESAPLAR HEMEN TESLİM EDİLDİ TAMAMEN GÜVENİLİR SATICI . TEŞEKKÜRLER
xWhupsStrqfe
xWhupsStrqfe
Cidden Güvenilir Bir Site Ve Satıcı
Beasty
Beasty
Gayet hızlı teslim edildi.
byfeel
byfeel
yaptığım alışverişten pişman olmayacağım satıcı.adam ya adam...
byfeel
byfeel
5 adet satın aldım anında gönderiyor.++reop
byfeel
byfeel
5 adet satın aldım anında gönderiyor.+rep
byfeel
byfeel
5 adet satın aldım anında gönderiyor.+rep
byfeel
byfeel
5 adet satın aldım anında gönderiyor.
byfeel
byfeel
5 adet satın aldım anında gönderiyor.
Tolga1907
Tolga1907
Ben rdr2 aldım güvenilir bir yer alırken şüpheniz olmasın
mrfear115
mrfear115
Gayet Güzel Memnuniyet teslimat vs olsun hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisi çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ediyorum..
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.