Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
EUW 55-100K+ Mavi Öz + DESTANSI Skin + GARANTİ
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#47462

EUW 55-100K+ Mavi Öz + DESTANSI Skin + GARANTİ

En az 1 Adet Destansı(EPİC) Kostüm kristali bulunmaktadır Ekstra kostüm kristalleride bulunmaktadırOtomatik teslimattır aktif olup olmamızı beklemenize gerek yoktur anında gönderilir 7/24Profilimizden daha farklı hesaplarımıza göz atabilirsiniz.Ban yeme durumunda Bizimle iletişime geçebilirsiniz Ban yeme Durumuna Karşı Ömür boyu garantilidirHerhangi bir sorun halinde yazmaktan kesinlikle çekinmeyiniz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.Anında TeslimattırHesaplarda Ban Riski Neredey...

Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 2 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
selfshop selfshop 5 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
18,00
Stok 0
Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Evet
Karakter Sayısı: 0
Kostüm Sayısı: 0
Lig: Derecesiz

 • En az 1 Adet Destansı(EPİC) Kostüm kristali bulunmaktadır Ekstra kostüm kristalleride bulunmaktadır
 • Otomatik teslimattır aktif olup olmamızı beklemenize gerek yoktur anında gönderilir 7/24
 • Profilimizden daha farklı hesaplarımıza göz atabilirsiniz.
 • Ban yeme durumunda Bizimle iletişime geçebilirsiniz Ban yeme Durumuna Karşı Ömür boyu garantilidir
 • Herhangi bir sorun halinde yazmaktan kesinlikle çekinmeyiniz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.
 • Anında Teslimattır
 • Hesaplarda Ban Riski Neredeyse 0
 • Hesaplar TR sunucunda 55-100K+ mavi özlüdür.
 • Ganimette kostüm kristalleri mevcuttur.
 • Bilgiler iletildikten sonra league of legends sitesine girip direkt olarak mail, kullanıcı adı ve şifre değiştirebilirsiniz.
 • Hesaplar bizim sistemimiz tarafından kasılmaktadır
 • Satış işleminden sonra Herhangi bir para iadesi yapılmamaktadır
 • Selfshop 5000+ Başarılı işlem Sayısı

4.0 / 10
Güvenilirlik
4
Teslimat
4
İletişim
4
Memnuniyet
4
ifroddead

Sattığı ürün banliydi

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
TR 55-100K+ Mavi Öz + DESTANSI Skin + GARANTİ başlıklı ilanı satın aldı.
eqnn

.

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
TR 55-100K+ Mavi Öz + DESTANSI Skin + GARANTİ başlıklı ilanı satın aldı.
Levent

:(

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
1000 TAKİPÇİ + KEŞFET ETKİLİ + başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.