Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilan satıldı.

İlan bir kullanıcı tarafından satın alındığı için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

SINAVA SON 90 GÜN OYUNU BIRAKIYORUM LOL HESAP
SINAVA SON 90 GÜN OYUNU BIRAKIYORUM LOL HESAP
SINAVA SON 90 GÜN OYUNU BIRAKIYORUM LOL HESAP
SINAVA SON 90 GÜN OYUNU BIRAKIYORUM LOL HESAP
SINAVA SON 90 GÜN OYUNU BIRAKIYORUM LOL HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#64528

SINAVA SON 90 GÜN OYUNU BIRAKIYORUM LOL HESAP

Hesap Platin bitirmiştir bi ara gold bitirdi mmr hep yüksek 20 30 maç oynadım çoğu win öyle plat yani65 hero27 skin 3ü ebedi skinlerganimette baya skinlitertemiz sadece ben kullandım ilmek ilmek emek hesap+150 rp kalmış içindeeski ve güzel hesap58 ifadeİçim eriyor satmak istemiyorum ama ders çalışmam lazım rica ediyorum beni bu çileden kurtarın fiyat konusunda konuşuruz yks seti alacağımpazarlık olur fiyat tekliflerinizleŞuan rankı yok hesabın açmadım 2 win var unranked...

Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 5 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
turkishfaker0 turkishfaker0 4 Başarılı İşlem
4
İlan Ücreti
70,00
Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Hayır
Karakter Sayısı: 65
Kostüm Sayısı: 27
Lig: Derecesiz

Hesap Platin bitirmiştir bi ara gold bitirdi mmr hep yüksek 20 30 maç oynadım çoğu win öyle plat yani

65 hero

27 skin 3ü ebedi skinler

ganimette baya skinli

tertemiz sadece ben kullandım ilmek ilmek emek hesap

+150 rp kalmış içinde

eski ve güzel hesap

58 ifade

İçim eriyor satmak istemiyorum ama ders çalışmam lazım rica ediyorum beni bu çileden kurtarın fiyat konusunda konuşuruz yks seti alacağım

pazarlık olur fiyat tekliflerinizle

Şuan rankı yok hesabın açmadım 2 win var unranked

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
10
gustie

hizli ve komik

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
FİYATINI AYARLARIZ OYUNU BIRAKTIM başlıklı ilanı satın aldı.
oguzdogan

Guvenilirdi ve indirim de yapti

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
ZED KATA VAYNE main hesap e posta değişimli başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.