Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
%100TR LoL 100-500 SKIN RANDOM HESAP VIP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#30067

%100TR LoL 100-500 SKIN RANDOM HESAP VIP

%100 TR HESAPLAR OLUP EN AZ -100- EN FAZLA -500- SKİN BULUNMAKTADIR.OTOMATİK TESLİMATTIR YANİ SATIN ALDIĞINIZDA OTOMATİK OLARAK KULLANICI ADI VE ŞİFRE GELİR. (TESLİM EDİLEN STOK KISMINDA GÖREBİLİRSİNİZ. kullanıcı adı:şifre olarak kullanılmaktadır.)HESAPTA PROBLEM OLUŞMASI DURUMUNDA DİREKT İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.MAİL ONAYI YOK İSE ÜZERİNİZE ALABİLİRSİNİZ.

 • İlan 5 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
tohnnybravo tohnnybravo 456 Başarılı İşlem
17
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
5.00 ₺
Stok 0

%100 TR HESAPLAR OLUP EN AZ -100- EN FAZLA -500- SKİN BULUNMAKTADIR.

OTOMATİK TESLİMATTIR YANİ SATIN ALDIĞINIZDA OTOMATİK OLARAK KULLANICI ADI VE ŞİFRE GELİR. (TESLİM EDİLEN STOK KISMINDA GÖREBİLİRSİNİZ. kullanıcı adı:şifre olarak kullanılmaktadır.)

HESAPTA PROBLEM OLUŞMASI DURUMUNDA DİREKT İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MAİL ONAYI YOK İSE ÜZERİNİZE ALABİLİRSİNİZ.

9
Genel Ortalama
9.2
Güvenilirlik
8.5
Teslimat
8.6
İletişim
9.5
Memnuniyet
tigiy
tigiy
dediği gibi ama sadece shortyde skin vardı şans işi falan değil bu iş tamamen hile satın almayın aldırtmayın
Deus
Deus
Hesapların şifresini degidtirebilirsem dshs iyi olurdu onun harici çok iyi
realtekbul
realtekbul
2 hesap aldım 2 sıde guzel cıktı
Dazai
Dazai
aktif yazmıyor hesaplar allaha emanet
medan23
medan23
sadece 1 sezon battle pass var
Jigsaw
Jigsaw
Gayet ilgili şansıma kötü hesap çıkmış olsa da iyi bir satıcı.
MetinStore
MetinStore
Bayramın ilk günü sipariş verdiğim için gecikti ama gerçekten başarılı.
Jemand
Jemand
teşekkürler sorunsuz sekilde takipçiler geldi
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.