Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
[2 AYLIK] Minecraft Her şeyi Değişen Premium
[2 AYLIK] Minecraft Her şeyi Değişen Premium
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52665

[2 AYLIK] Minecraft Her şeyi Değişen Premium

HESAPTA SKİN, KULLANICI ADI, MAİL ve ŞİFRE GİBİ HER ŞEY DEĞİŞEBİLİR.HESAPLAR SIFIRDIR.TÜM SUNUCULARDA BANSIZDIR!HESABINIZ MAİL VE ŞİFRE İLE BİRLİKTE TESLİM EDİLMEKTEDİR.HESABIN YANLIŞ ÇIKMASI VEYA HATALI ÇIKMASI KESİNLİKLE İMKANSIZDIR KONTROL EDİLEREK VERİLMEKTEDİR.HESAPTA BEDROCK ve DUNGEONS MEVCUTTUR.Bilgisayarınızın W!ndows 10 Ve Üstü Olması Gerekmektedir!XBOX GAMEPASS YANINDA GELİR (2 AY BOYUNCA BEDAVA OYUNLAR OYNAYABİLİRSİNİZ)...

Premium: Evet
Bilgiler Değiştirilebilir Mi: Evet
Güvenlik Sorusu Değişir Mi: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
XentionStore XentionStore 12 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
14,90
Stok 9
Premium: Evet
Bilgiler Değiştirilebilir Mi: Evet
Güvenlik Sorusu Değişir Mi: Evet
Ban Durumu: Hayır
Garanti Süresi: 1
VIP,CAPE Çıkma İhtimali: .
Sunucu: .

 • HESAPTA SKİN, KULLANICI ADI, MAİL ve ŞİFRE GİBİ HER ŞEY DEĞİŞEBİLİR.
 • HESAPLAR SIFIRDIR.
 • TÜM SUNUCULARDA BANSIZDIR!
 • HESABINIZ MAİL VE ŞİFRE İLE BİRLİKTE TESLİM EDİLMEKTEDİR.
 • HESABIN YANLIŞ ÇIKMASI VEYA HATALI ÇIKMASI KESİNLİKLE İMKANSIZDIR KONTROL EDİLEREK VERİLMEKTEDİR.
 • HESAPTA BEDROCK ve DUNGEONS MEVCUTTUR.
 • Bilgisayarınızın W!ndows 10 Ve Üstü Olması Gerekmektedir!
 • XBOX GAMEPASS YANINDA GELİR (2 AY BOYUNCA BEDAVA OYUNLAR OYNAYABİLİRSİNİZ)
 • ÜRÜN OTOMATİK TESLİMATTIR AKTİF OLMASAM BİLE SATIN ALABİLİRSİNİZ

-------------------------------------------------------------------------------------

>Oyuna Nereden Giriş Yapılır?

Minecraft.net adresine girdikten sonra giriş yapma bölümünde Microsoft hesabınızla giriş yap kısmından hesaba giriş yapabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
10

Sorunsuz teslim edildi

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
[Online ÜYE]Discord +250 7/24 Online Üye başlıklı ilanı satın aldı.

müqemmel

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Özel ilan başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.