Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
286 KOSTÜM KAGURA MAİN MÜKEMMEL HESAP
286 KOSTÜM KAGURA MAİN MÜKEMMEL HESAP
286 KOSTÜM KAGURA MAİN MÜKEMMEL HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44497

286 KOSTÜM KAGURA MAİN MÜKEMMEL HESAP

118 KAHRAMAN FULL MAX AMBLEMLER 60 SEVİYE. VE 286 KOSTÜM , BAĞLANTILARI TEMİZ 123 LEVEL ÖMÜRLÜK EMEK HESABIDIR. MOONTONA BAĞLI OLAN MAİL İLE DEVİR EDİLECEKTİR.. TERTEMİZ ÖMÜRLÜK ÇOOK UYGUN HESAPP.. BÜYÜLÜ ÇARK 89'DA..GUSİON LEGEND KOSTÜMKAGURA NİLÜFER ÇARK-STAR KOSTÜM GRANGER TRANSFORMERS KOSTÜMROGER TRANSFORMERS KOSTÜMROGER M3 KOSTÜMHARİTH LİGHT-BORN KOSTÜM KARİNA KOFF KOSTÜMKHUFRA VALENTİNE KOSTÜM CARMİLLA VALENTİNE KOSTÜM LOU-Yİ LUNAR-FEST KOSTÜM LAYLA S.A.B...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Mail: Hayır
Derece: Mistik
Google Bağlantısı: Yok
Tüm detayları gör
 • İlan 5 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
MobileLegends MobileLegends 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
2.750,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Mail: Hayır
Derece: Mistik
Google Bağlantısı: Yok
Apple Bağlantısı: Yok
Karakter Sayısı: 118
Kostüm Sayısı: 286

118 KAHRAMAN FULL MAX AMBLEMLER 60 SEVİYE. VE 286 KOSTÜM , BAĞLANTILARI TEMİZ 123 LEVEL ÖMÜRLÜK EMEK HESABIDIR. MOONTONA BAĞLI OLAN MAİL İLE DEVİR EDİLECEKTİR.. TERTEMİZ ÖMÜRLÜK ÇOOK UYGUN HESAPP.. BÜYÜLÜ ÇARK 89'DA..

GUSİON LEGEND KOSTÜM

KAGURA NİLÜFER ÇARK-STAR KOSTÜM 

GRANGER TRANSFORMERS KOSTÜM

ROGER TRANSFORMERS KOSTÜM

ROGER M3 KOSTÜM

HARİTH LİGHT-BORN KOSTÜM 

KARİNA KOFF KOSTÜM

KHUFRA VALENTİNE KOSTÜM 

CARMİLLA VALENTİNE KOSTÜM 

LOU-Yİ LUNAR-FEST KOSTÜM 

LAYLA S.A.B.E.R TİM KOSTÜM

RAFAEL S.A.B.E.R TİM KOSTÜM 

ALDOUS BLAZİNG KOSTÜM

ANGELA V.E.N.O.M KOSTÜM 

KİMMY DRAGON-TAMER KOSTÜM

KARİNA CHİSTİMAS KOSTÜM 

EUDORA CHİSTİMAS KOSTÜM 

HARİTH 515 KOSTÜM

MİYA ANNIVERSARY KOSTÜM

ÇARK EPİC KOSTÜMLER;

FREYA, FANNY, JHONSON, KARİNA, SELENA, LANCELOT, ZHASK, CHANGE, RUBY.

ALEV TACI EPİC ÜSSE IŞINLANMA EFEKTİ MEVCUTTUR.

4 ADET SUMMER KOSTÜM 

5 ADET ZODİAC KOSTÜM

4 ADET HALLOWEEN KOSTÜM 

9 ADET MARKET EPİC KOSTÜM 

36 ADET STAR KOSTÜM 

21 ADET SPECİAL KOSTÜM 

51 ADET ELİTE KOSTÜM

 ÜSSE IŞINLANMA EFEKTLERİ , DOĞUŞ EFEKTLERİ , ÖLDÜRME EFEKTLERİ, BİLDİRİM EFEKTİ, ŞAFAK FATİHİ ÇERÇEVESİ, PARLAYAN ÇERÇEVELER ve SAVAŞ İFADELERİ MEVCUTTUR

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.