Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

PUBG MOBİLE 20 DESTANSILI EMEK HESAP
PUBG MOBİLE 20 DESTANSILI EMEK HESAP
PUBG MOBİLE 20 DESTANSILI EMEK HESAP
PUBG MOBİLE 20 DESTANSILI EMEK HESAP
PUBG MOBİLE 20 DESTANSILI EMEK HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#66292

PUBG MOBİLE 20 DESTANSILI EMEK HESAP

Arkadaşlar Öncelikle Merhabalar Hesap Bizzat Bize Aittir Sağlam Ve Uygun Fiyata Veriyoruz Bütün Bağlar Alıcının Üzerine Yapılacak Hesap Açıklaması Altta Belirtiliyor Çok Sağlam Hesaptır Alıcıya Şimdiden Hayırlı Olsun İyi Günler ( HESAP AÇIKLAMASI HAKKINDA )23 Destansıya Yakın 1 YÜKSELTİLEBİLİR Silah Özel Emojili Set Bulunmaktadır 14 Kırmızı Emoji+85 Üzeri Normal Silah Skini +35 Bomba Skinleri +55 Paraşüt +70 Normal EMOJİS2 Emojiler Tüm Olarak Vardır12 Sezon Rp ...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Evet
Araç Kostümleri: 10 Üstü Araç Skini
İlk Sahibiyim: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 3 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Barancm0 Barancm0 3 Başarılı İşlem
3
İlan Ücreti
115,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Evet
Araç Kostümleri: 10 Üstü Araç Skini
İlk Sahibiyim: Evet
Kostüm Sayısı: 150
Rank: Platin
Facebook Bağlantısı: Yok
Twitter Bağlantısı: Yok
Google Bağlantısı: Yok
Game Center: Hayır

Arkadaşlar Öncelikle Merhabalar Hesap Bizzat Bize Aittir Sağlam Ve Uygun Fiyata Veriyoruz Bütün Bağlar Alıcının Üzerine Yapılacak Hesap Açıklaması Altta Belirtiliyor Çok Sağlam Hesaptır Alıcıya Şimdiden Hayırlı Olsun İyi Günler 

( HESAP AÇIKLAMASI HAKKINDA )

23 Destansıya Yakın 

1 YÜKSELTİLEBİLİR Silah 

Özel Emojili Set Bulunmaktadır 

14 Kırmızı Emoji

+85 Üzeri Normal Silah Skini 

+35 Bomba Skinleri 

+55 Paraşüt 

+70 Normal EMOJİ

S2 Emojiler Tüm Olarak Vardır

12 Sezon Rp Açıldı 

Eski Sezon Hesaptır 

Fazla Uzatmaya Gerek Yok Alıcıya Şimdiden Hayırlı Olsun

Giriş Bağları Oyun İçi Alt E Posta Ve Alt Nodur Alan Kişinin Üzerine Yapılacak Bağlar Zaten Alıcıya Şimdiden Hayırlı Olsun

9.3 / 10
Güvenilirlik
7.3
Teslimat
9.7
İletişim
10
Memnuniyet
10

kesinlikle güvenilir

Güvenilirlik: 2 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
PUBG MOBİLE BU FİYATA BULUNMAZ HESAP başlıklı ilanı satın aldı.

Bence alin

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 9 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10

Çok güzel tavsiye ederim alin

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.