Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
MM2 İstediğiniz 5 Godly (HIZLI TESLİMAT)
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37500

MM2 İstediğiniz 5 Godly (HIZLI TESLİMAT)

MM2 İstediğiniz 5 Godly (HIZLI TESLİMAT)Oyunda TRADE ile verilecektir.VİP SERVERDA TESLİMATHIZLI TESLİMATAktif olmasak bile Her zaman satın alabilirsiniz satın aldığınız gibi bildirim geliyor bizde hemen teslim ediyoruz.+6000 BAŞARILI SATIŞ7/24 HIZLI VE GÜVENİLİR SATIŞ İÇİN TEK ADRESGodly ListesiBiobladeDarkbringerEggbladeEternal sGemstonePrismaticBlasterBlue seerRed SeerClockworkflamesfangheatlaserpixelslashersawtidesamericabloodcowboyphasherprinceıcewingchillgreen lugerlugercanexmasb...

 • İlan 5 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ESATISCIM ESATISCIM 300 Başarılı İşlem
14
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
28.90 ₺
Stok 5

MM2 İstediğiniz 5 Godly (HIZLI TESLİMAT)

Oyunda TRADE ile verilecektir.

VİP SERVERDA TESLİMAT

HIZLI TESLİMAT

Aktif olmasak bile Her zaman satın alabilirsiniz satın aldığınız gibi bildirim geliyor bizde hemen teslim ediyoruz.

+6000 BAŞARILI SATIŞ

7/24 HIZLI VE GÜVENİLİR SATIŞ İÇİN TEK ADRES

Godly Listesi

Bioblade

Darkbringer

Eggblade

Eternal s

Gemstone

Prismatic

Blaster

Blue seer

Red Seer

Clockwork

flames

fang

heat

laser

pixel

slasher

saw

tides

america

blood

cowboy

phasher

prince

ıcewing

chill

green luger

lugercane

xmas

battle axe 1

battle axe 2

Pumpkin

spider

9
Genel Ortalama
8.9
Güvenilirlik
8.6
Teslimat
8.7
İletişim
8.7
Memnuniyet
darkwep
darkwep
çok güvenilit teşekürler
ahmet9932
ahmet9932
ben premiumu aldığımda sipariş gözükmemişti sıkıntı olmuş akşama ilgileneceklerini söylediler gerçekten de ilgilendiler teşekkürler
Pxie
Pxie
Hızlı güvenilir unranked hesap alımı
EnesTeija
EnesTeija
türkiye sunucusu olarak hesap satın aldım bana avrupa hesabı verdi tam bir dolandırıcı sonra gitmiş düzenleme yapmış türkiye yi avrupa sunucusu yapmış
kogasuno
kogasuno
anında elime ulaştı teşekkürler!
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.