Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

12 Aylık Spotify Premium Anında Teslimat
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37214

12 Aylık Spotify Premium Anında Teslimat

Güvenilir, kullanıcı dostu üyelikler oluşturuyorum , Premium Kurulumlar ve Düzenlemeler yapıyorum.-Ürünümüz orijinal spotify Premium'dur- Sizin kendi hesabınızı spotify Premium'a yükseltiyoruz- 12 ay garantilidir- 7/24 Destek- Özel olarak yeni hesap açılmasını isterseniz bildirmeniz yeterlidir. -Premium'un kendi hesabınız için tanımlanmasını istiyorsanız, sipariş verdikten sonra lütfen mesaj bölümünden hesap bilgilerinizi bize iletin. aksi takdirde sizin için yeni bir hesap açılacaktı...

İlk Mail: Evet
Dinlenme Sayısı: 0
Takipçi Sayısı: 0
Tüm detayları gör
 • Bu ilan Sohbet & Bildirim sayfasında dopinglenmiştir.
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Advisors Advisors 79 Başarılı İşlem
7
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
29.99 ₺
Stok 3
İlk Mail: Evet
Dinlenme Sayısı: 0
Takipçi Sayısı: 0

Güvenilir, kullanıcı dostu üyelikler oluşturuyorum , Premium Kurulumlar ve Düzenlemeler yapıyorum.

-Ürünümüz orijinal spotify Premium'dur

- Sizin kendi hesabınızı spotify Premium'a yükseltiyoruz

- 12 ay garantilidir

- 7/24 Destek

- Özel olarak yeni hesap açılmasını isterseniz bildirmeniz yeterlidir.

-Premium'un kendi hesabınız için tanımlanmasını istiyorsanız, sipariş verdikten sonra lütfen mesaj bölümünden hesap bilgilerinizi bize iletin. aksi takdirde sizin için yeni bir hesap açılacaktır.

9
Genel Ortalama
9.3
Güvenilirlik
9.3
Teslimat
9.3
İletişim
9.3
Memnuniyet
turgaypak
turgaypak
Kendi hesabıma tanımlandı tüm bilgiler değişiyor çok teşekkürler.
Crocx
Crocx
Kullanılmış hesap verildi
zoltan0077
zoltan0077
Hızlı güvenilir ve hesaplı.
turgaypak
turgaypak
Bir Kere Hizmet anlayışı çok iyi. Fiyatları verdikleri hizmetlere ve rakiplerine göre çok uygun. Ve kesinlikle çok profesyonel başarılar dilerim.
meloxsy
meloxsy
güvenilir ve gayette hızlı bi iletişim oldu tesekkürlerr
tttuna
tttuna
ilk alışverişim değil harika bir satıcı çok memnunum
javelinbayim
javelinbayim
yaklaşık 5 dakikada işlem gerçekleşti kendisi gerçekten çok hızlı hesabınızı gönül rahatlığıyla verebilirsiniz kalitenin tek adresi
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.