Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Days Gone Hatasız Ömür Boyu Garantili
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#64667

Days Gone Hatasız Ömür Boyu Garantili

Hesap içerisinde ' Days Gone ' Oyunu bulunmaktadır .Hesapta verilen oyunun iadesi yapılamaz . ( Oyun ömür boyu verilen hesapta duracaktır . )Herhangi bir riski bulunmamaktadır .Hesap korumalıdır ve sürekli kontrol edilmektedir . Dolayısıyla hesabın herhangi bir bilgisi değiştirilemez .Offline/Çevrimdışı olarak oynanır . ( Verilen oyun zaten ' Tek Oyunculu ' olduğu için bir sorun yaşanmaz . )Herhangi bir sorun yoktur . Sorunsuzdur .Herhangi bir sorun veya merakınız var ise mesajlar kısmından raha...

İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0.00
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
DeepoidStore DeepoidStore 0 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
19,90
Stok 15
İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0.00
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 1

 • Hesap içerisinde ' Days Gone ' Oyunu bulunmaktadır .
 • Hesapta verilen oyunun iadesi yapılamaz . ( Oyun ömür boyu verilen hesapta duracaktır . )
 • Herhangi bir riski bulunmamaktadır .
 • Hesap korumalıdır ve sürekli kontrol edilmektedir . Dolayısıyla hesabın herhangi bir bilgisi değiştirilemez .
 • Offline/Çevrimdışı olarak oynanır . ( Verilen oyun zaten ' Tek Oyunculu ' olduğu için bir sorun yaşanmaz . )
 • Herhangi bir sorun yoktur . Sorunsuzdur .
 • Herhangi bir sorun veya merakınız var ise mesajlar kısmından rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz .
 • Steam hesabı olarak verilir ve her türlü yardımda bulunurum .
 • Ömür boyu garantilidir .
 • Hesapta çok kişi olmadığı için rahatlıkla oynayabilir , tadını çıkarabilirsiniz .
 • Farklı bilgisayarda giriş yapmak istiyorsanız bir daha sipariş vermeniz gerekmektedir .
 • Herhangi bir mod kurabilir , sorun olmadan modlu oynayabilirsiniz .
 • Aktif/Çevrimiçi olmasam bile sipariş verebilirsiniz . Otomatik Teslimat vardır .
 • Verilen hesap kendi hesabımızdır . Çalıntı veya etrafta dolaşan hesaplar değildir .

SIKÇA SORULAN SORULAR :

 • Oyunun kendisi bu kadar pahalı iken neden ürün sizin ilanınınız da fazlasıyla ucuz ?

1- Ürünlerimizi Steam üzerinden orijinal fiyatıyla satın alıp hesaplarımızı çevrimdışına alıyoruz .

 • Aynı anda bir çok kişi nasıl aynı oyunu oynayacak ve Save dosyam nasıl bozulmayacak ?

2- Hesabımızı çevrimdışına aldığımız için Steam oyunu oynamıyor olarak görüyor fakat aslında normal bir şekilde oynuyorsunuz . Kısacası internet bağlantınız yokmuş gibi gözüküyor bu sayede ' Tek Oyunculu ' kategorisinde olan oyunları herhangi bir sorun yaşamadan bir çok kişi aynı hesapta ve aynı anda rahatlıkla dilediği gibi oynayabiliyor . Save dosyaları ise kendi bilgisayarınıza kaydettiği için bozulma veya karışma gibi bir durum söz konusu bile değil .

 • Nasıl size güvenebilirim ?

3- Mağazamızda bulunan ' Başarılı İşlem ' sayısına bakarak ve ' Değerlendirme ' yorumlarını da okuyup incelediğinizde önceden sipariş veren müşterilerimizin deneyimlerini ve memnuniyetlerini görebilirsiniz .

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.