Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Dying Light2+God of war+RED DEAD2+SPİDERMAN
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52704

Dying Light2+God of war+RED DEAD2+SPİDERMAN

Otomatik teslimat ile bu 4 oyun anında teslim edilecektir GOD OF WAR+MARVEL SPİDERMAN REMASTERED+RED DEAD REDEMPTİON 2+DYİNG LİGHT 2Tc kimlik bilgilerimiz doğrulandığı için güvenilir satıcı olarak nitelendiriliyoruz farklı sitelerde 200 den fazla satış tecrübemiz var.Hesapların içinden hediye oyun çıkabimektedir hediyemizdirSadece çevrimdışı modda oynanabilirHesapların şifresi asla değişmez sizden alınmaz bir kere aldınızmı ömür boyu sizindirSorularınız varsa mesaj yolu ile bana sorabilirsiniz o...

İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 13 saat önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
darkslayer32 darkslayer32 7 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10,00
Stok 89
İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 4

Otomatik teslimat ile bu 4 oyun anında teslim edilecektir GOD OF WAR+MARVEL SPİDERMAN REMASTERED+RED DEAD REDEMPTİON 2+DYİNG LİGHT 2

Tc kimlik bilgilerimiz doğrulandığı için güvenilir satıcı olarak nitelendiriliyoruz farklı sitelerde 200 den fazla satış tecrübemiz var.

Hesapların içinden hediye oyun çıkabimektedir hediyemizdir

Sadece çevrimdışı modda oynanabilir

Hesapların şifresi asla değişmez sizden alınmaz bir kere aldınızmı ömür boyu sizindir

Sorularınız varsa mesaj yolu ile bana sorabilirsiniz olabildiğince çabuk cevap vermeye çalışırım

9.8 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
9.5
İletişim
9.8
Memnuniyet
9.8

gayet güvenilir ve uygun alabilirsiniz

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
GOD OF WAR+ SPİDERMAN+CYBERPUNK+blackops 3 başlıklı ilanı satın aldı.

Güzel hesapların ortak olması biraz şeyime gitti yani interneti kapatıp felan oynamam gerekicek Ama 10 tl ye göre güzell

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 8 / 10
İletişim: 9 / 10
Memnuniyet: 9 / 10
İSTEDİĞİNİZ 3 OYUN+GARANTİ+SINIRSIZ DESTEK başlıklı ilanı satın aldı.

güvenilir hızlı teslimat teşekkürler

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
GOD OF WAR+ SPİDERMAN+CYBERPUNK+blackops 3 başlıklı ilanı satın aldı.

güzeldi yardımcı oldu tavsiye ederim.

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
İSTEDİĞİNİZ 3 OYUN+GARANTİ+SINIRSIZ DESTEK başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.