Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Evil West + Garanti
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44595

Evil West + Garanti

OTOMATİK ANINDA TESLİMAT !7/24 DESTEK! - 1000+ BAŞARILI SATIŞ İLE HytlexShop GÜVENCESİ!SINIRSIZ STOK - OFFLİNE/HİKAYE/KARİYER MODU ERİŞİM➤ Almış Olduğunuz Ürün ''Steam'' Hesabı Olarak Teslim Edilir.➤ Gerekli Kurulumlar Alışverişten Sonra Anlatılacaktır.➤ Offline/Hikaye/Kariyer Modu Erişilebilir.➤ Hesapta Bonus Oyun Çıkabilir.➤ Hesaplar Tamamen Sorunsuzdur Herhangi Bir Sorunda Destek Sağlanır.➤ Ürünlerimizin İadesi Yoktur, Olabilecek Sorunlarda Değişim Yapılır.➤ ...

İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
HytlexShop HytlexShop 49 Başarılı İşlem
6
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10,00
Stok 7
İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 1

OTOMATİK ANINDA TESLİMAT !

7/24 DESTEK! - 1000+ BAŞARILI SATIŞ İLE HytlexShop GÜVENCESİ!

SINIRSIZ STOK - OFFLİNE/HİKAYE/KARİYER MODU ERİŞİM

 Almış Olduğunuz Ürün ''Steam'' Hesabı Olarak Teslim Edilir.

 Gerekli Kurulumlar Alışverişten Sonra Anlatılacaktır.

 Offline/Hikaye/Kariyer Modu Erişilebilir.

 Hesapta Bonus Oyun Çıkabilir.

 Hesaplar Tamamen Sorunsuzdur Herhangi Bir Sorunda Destek Sağlanır.

 Ürünlerimizin İadesi Yoktur, Olabilecek Sorunlarda Değişim Yapılır.

 Siparişiniz Aldığınız Anda Otomatik Teslimat Edilir.

➤ Herhangi Bir Sorunda Tam Destek Sağlanır!

 Ürün Ömür Boyu Garantilidir.

9
Genel Ortalama
9.3
Güvenilirlik
9.3
Teslimat
9.2
İletişim
9.5
Memnuniyet
Fthh
Fthh
elinde sipariş ettiğim oyunun bulunmadığını yerine 2 başka istediğim oyunu vereceğini söyledi kabul ettim ve telim etmeden onay gönderdi cevap vermiyo
By4Now
By4Now
Kibar ve yardımsever kesinlikle bu satıcıdan satın alın oyunları pişman olmazsınız!!!!!
OmerYilmazz
OmerYilmazz
Satıcı gayet iletişim kurulabilecek birisi. İmkânım olsa güvenilirliğe 20 puan da verirdim. Satıcı hakkında şüpheniz olmasın :)
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.