Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

God Of war & RDR 2 & Cyperpunk Garanti & Destek
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#36673

God Of war & RDR 2 & Cyperpunk Garanti & Destek

Merhabalar SamoSTORE Mağazası olarak Sizlere Uygun fiyatlı Kaliteli Hizmet sunmayı amaçlıyoruz.Bu ilanımızda sizlere İçerisinde God Of War , RDR 2 , Cyperpunk Oyunu bulunan ve HİKAYE/OFFLİNE/KARİYER/ÇEVRİMDIŞI Modlarına problemsiz olarak erişebileceğiniz Steam hesabı sunuyoruz.-Satımlar 1 PC İçin Geçerlidir.-Tüm hesaplarımız Garantilidir.-7/24 Otomatik Teslimat Vardır.-Sipariş sonrası 7/24 Teknik destek.-Hesabı başka kişilere paylaşmak garantiyi sonlandırır-Hesapların şifresi deği...

İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
SamoSTORE SamoSTORE 27 Başarılı İşlem
5
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
20,00
Stok 10
İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 3

Merhabalar SamoSTORE Mağazası olarak Sizlere Uygun fiyatlı Kaliteli Hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Bu ilanımızda sizlere İçerisinde God Of War , RDR 2 , Cyperpunk Oyunu bulunan ve HİKAYE/OFFLİNE/KARİYER/ÇEVRİMDIŞI Modlarına problemsiz olarak erişebileceğiniz Steam hesabı sunuyoruz.

-Satımlar 1 PC İçin Geçerlidir.

-Tüm hesaplarımız Garantilidir.

-7/24 Otomatik Teslimat Vardır.

-Sipariş sonrası 7/24 Teknik destek.

-Hesabı başka kişilere paylaşmak garantiyi sonlandırır

-Hesapların şifresi değişmez

-Bu ve bunun gibi uygun fiyatlı oyunlar için mağazamızı kontrol edebilirsiniz.

8
Genel Ortalama
8
Güvenilirlik
7.4
Teslimat
8.4
İletişim
8
Memnuniyet
warqety
warqety
Güzel ilgili ve Sabırlı :)
DcFener
DcFener
Hızlı cevap veriyor ve hesabada sorunsuz birşekilde girdim
efecangumus
efecangumus
ben direk kendi konuştuğumuz sandım ama içinde sesler varmış ona göre alın ses programı değil yani
DeadNewser
DeadNewser
Hızlı cevap ve sorunsuz hesap teşekkürler
06blackjack
06blackjack
1.hesaba giriş yapamadım 2.hesaba giriş yaptıktan sonra 2 gün kullanabildim.
Melihh
Melihh
Kullanıcı adı ve şifre doğru çıktı bir sorun yok şuanlık teşekkür ederim.
WezzyBey
WezzyBey
Adam bi hesabı 30 kişiye satmıs ya hesaba girilmiyor kaç kişi giriyorsa artık oyuna giriyorum biri giriyor siliyor herşeyi hesaptan geri atıyor
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.