Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

2200TL YATIRILMIŞ DOLU HESAP!!!
2200TL YATIRILMIŞ DOLU HESAP!!!
2200TL YATIRILMIŞ DOLU HESAP!!!
2200TL YATIRILMIŞ DOLU HESAP!!!
2200TL YATIRILMIŞ DOLU HESAP!!!
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65190

2200TL YATIRILMIŞ DOLU HESAP!!!

CLASSİC SKİNLERİZarafet ClassicMinnak Tabanca ClassicSHORTY SKİNLERİHızlı Ve Ölümcül ShortyDahi Çocuk ShortyHükümdar ShortyKaşif ShortyFRENZY SKİNLERİASİL 2.0 FRENZYElektrik Akımı FrenzyHükümdar FrenzyGHOST SKİNLERİSİHİRPUNK GHOSTYapboz GhostSHERİFF SKİNLERİYAĞMACI SHERİFFK/TAK SheriffSPECTRE SKİNLERİVALORANT GO 1 SPECTREBUCKY SKİNLERİHükümdar BuckyJUDGE SKİNLERİYapboz JudgeBULLDOG SKİNLERİK/TAK BulldogGUARDİAN SKİNLERİYapboz GuardianPHANTOM SKİNLERİBLASTX PHANTOMVANDAL SKİNLERİYILDIZ BELASI VAN...

Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Platin
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
kachixd kachixd 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
1.200,00
Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Platin
Bağlı LoL Hesabı: Var

CLASSİC SKİNLERİ

Zarafet Classic

Minnak Tabanca Classic

SHORTY SKİNLERİ

Hızlı Ve Ölümcül Shorty

Dahi Çocuk Shorty

Hükümdar Shorty

Kaşif Shorty

FRENZY SKİNLERİ

ASİL 2.0 FRENZY

Elektrik Akımı Frenzy

Hükümdar Frenzy

GHOST SKİNLERİ

SİHİRPUNK GHOST

Yapboz Ghost

SHERİFF SKİNLERİ

YAĞMACI SHERİFF

K/TAK Sheriff

SPECTRE SKİNLERİ

VALORANT GO 1 SPECTRE

BUCKY SKİNLERİ

Hükümdar Bucky

JUDGE SKİNLERİ

Yapboz Judge

BULLDOG SKİNLERİ

K/TAK Bulldog

GUARDİAN SKİNLERİ

Yapboz Guardian

PHANTOM SKİNLERİ

BLASTX PHANTOM

VANDAL SKİNLERİ

YILDIZ BELASI VANDAL

YAĞMACI VANDAL

ASİL VANDAL

K/TAK Vandal

MARSHAL SKİNLERİ

Hükümdar Marshal

OPERATOR SKİNLERİ

İYON OPERATOR

K/TAK Operator

ARES SKİNLERİ

ANOMALİ ARES

Yapboz Ares

ODİN SKİNLERİ

ASİL ODİN

BIÇAK SKİNLERİ

UZAYLI AVCISI BIÇAĞI

DELİPOP BALTA

EJDER ATEŞİ HANÇER

IŞIK MUHAFIZI YADİGARI

K/TAK Bıçağı

Hesabın ilk sahibiyim. İlk mailine maalesef erişimim yok. Hesapta hiç bir ban yememiştir. İçerisinde 400VP vardır. Pazarlık bir miktar olur. Alıcısına hayırlı olsun.

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.