Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İon & Specturm Set Valorant Hesapları
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#30327

İon & Specturm Set Valorant Hesapları

Kaçırmadan Almanızı Tavsiye Ederim.Öncelikle Selamın Aleyküm.2 Yılda bir kampanya düzenliyorum ve böyle hesaplar satıyorum.Ve çoğunlukla dolu hesaplar satıyorum ve memnun kalıyorlar.Evet çıkmama olasılığı var ama gamershop ile bu oranı çok aza düşürüyoruz hiç şüpheniz olmasın.Maili değiştirilebilir, ismi değiştirilebilir ve rahatlıkla oynuyabilirsiniz.Alıcılarına hayırlı olsun.

Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 0
Tüm detayları gör
 • İlan 4 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Gamershop Gamershop 40 Başarılı İşlem
7
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
27.00 ₺
Stok 2
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 0
Karakter Sayısı: 0
Lig: Derecesiz
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alınmadı
VP Miktarı: 0
Beta hesap mı: Hayır
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Var

Kaçırmadan Almanızı Tavsiye Ederim.

Öncelikle Selamın Aleyküm.

2 Yılda bir kampanya düzenliyorum ve böyle hesaplar satıyorum.

Ve çoğunlukla dolu hesaplar satıyorum ve memnun kalıyorlar.

Evet çıkmama olasılığı var ama gamershop ile bu oranı çok aza düşürüyoruz hiç şüpheniz olmasın.

Maili değiştirilebilir, ismi değiştirilebilir ve rahatlıkla oynuyabilirsiniz.

Alıcılarına hayırlı olsun.

4
Genel Ortalama
4.2
Güvenilirlik
4.2
Teslimat
4.1
İletişim
4.4
Memnuniyet
Retr0
Retr0
adam saatler boyunca işlemi gerçeklidirmedi
iCronk
iCronk
Bomboş Hesap yeni ÇAılnmaasdk dolandırıcı amk
merlimorlu
merlimorlu
DOLANDIRICI ARKADAŞLAR 1 LEVEL HESAP AÇIP VERİYOR SKİNE DAİR HİÇ BİRŞEY YOK ZATEN :D
arazz
arazz
hiç yorulmadan benle uğraştı çok kibardı güvenilir ve ucuz
violancemusic
violancemusic
Dolandırıcının tekidir. hesabı satın aldım hesabın e posta şifre vs değiştirdim nasıl aldı bilmiyorum ama hesabı geri almış Peşini bırakmam
qEal
qEal
trip falan atıyor dalga falan geçiyor önermem yanlış anlama sende kardeşim benim
Vortex18
Vortex18
Aldığım Hesap Yeni Açılmıştı Ve Bana Verilen Boş Hesabı Başka Bir Kullanıcıya Tekrar Satmışsınız Cidden Biraz Kaliteli Olun Ya
SaykoYusuf5665
SaykoYusuf5665
kandırmak hesaplarının ijiside bao çıktı
SaykoYusuf5665
SaykoYusuf5665
kandırıyor hesapların ikiside boş çıktı
Hello132712
Hello132712
hesabı aldım sorun yok arkadaş sağolsun beni valorant tr ye girmeden hesap açmaktan kurtardı 0 hesabım oldu eğitimini yeni yaptım sağolasın bro
Winchester1234
Winchester1234
Silah skini çıkıp çıkmaması problem değil fakat ilanda belirtilen rütbede gelmemesi problem.
TuanaXPro4353
TuanaXPro4353
kesinlıkle almayın verdı hesap1 leveldı ve içi bom boştu bildiğin hesabı yenı kurmuş bana vermış yenısını vercem dedı yenısınıde vermedı DOLANDIRICI
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.