Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
VALORANT BETA MAIN HESABIM
VALORANT BETA MAIN HESABIM
VALORANT BETA MAIN HESABIM
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#23541

VALORANT BETA MAIN HESABIM

IMMORTAL 2 BETA ACCOUNTSEASON 1 ACT 1 : DIAMOND 1SEASON 1 ACT 2 : DIAMOND 3SEASON 1 ACT 3 : IMMORTAL 3SEASON 2 ACT 1 : IMMORTALSEASON 2 ACT 2 : IMMORTAL #4,219SEASON 2 ACT 3 :UNRANKEDSEASON 3 ACT 1 :IMMORTALSEASON 3 ACT 2 :UNRANKEDSEASON 3 ACT 3 :IMMORTAL 11,354SEASON 4 ACT 1 :IMMORTAL 3 4,296SEASON 4 ACT 2 :IMMORTAL 3 2,697SEASON 4 ACT 3 :IMMORTAL 3 9,258ŞUAN : IMMORTAL 2 147 RREJDER VANDALEJDER OPERATORGLITCHPOP PHANTOMGLITCHPOP OPERATORKELEBEK BIÇAKANOMALİ ŞERİFPRIME CLASSICREAVER GUARDIAN2 A...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 100
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
RadiantSeller RadiantSeller 2 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
1500.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 100
Karakter Sayısı: 19
Lig: Ölümsüzlük
Aşama: 3
Savaş Bileti: Satın Alınmadı
VP Miktarı: 140
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Var

IMMORTAL 2 BETA ACCOUNT

SEASON 1 ACT 1 : DIAMOND 1

SEASON 1 ACT 2 : DIAMOND 3

SEASON 1 ACT 3 : IMMORTAL 3

SEASON 2 ACT 1 : IMMORTAL

SEASON 2 ACT 2 : IMMORTAL #4,219

SEASON 2 ACT 3 :UNRANKED

SEASON 3 ACT 1 :IMMORTAL

SEASON 3 ACT 2 :UNRANKED

SEASON 3 ACT 3 :IMMORTAL 11,354

SEASON 4 ACT 1 :IMMORTAL 3 4,296

SEASON 4 ACT 2 :IMMORTAL 3 2,697

SEASON 4 ACT 3 :IMMORTAL 3 9,258

ŞUAN : IMMORTAL 2 147 RR

EJDER VANDAL

EJDER OPERATOR

GLITCHPOP PHANTOM

GLITCHPOP OPERATOR

KELEBEK BIÇAK

ANOMALİ ŞERİF

PRIME CLASSIC

REAVER GUARDIAN

2 ADET PLAYER CARD

6 ADET IMMORTAL BUDDIES

HESABIN İÇERİSİNDE LOL VE TFT HESABI DA BULUNMAKTADIR YÜZLERCE SKİN VE MİNİK EFSANE BULUNMAKTADIR AYRINTI İÇİN MESAJ ATINIZ !

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
lopbey
lopbey
sıkıntısız hesabı teslim aldım
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.