Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
yücelik3 valorant+ lol hesabı
yücelik3 valorant+ lol hesabı
yücelik3 valorant+ lol hesabı
yücelik3 valorant+ lol hesabı
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#40707

yücelik3 valorant+ lol hesabı

KLASİCLER: asil klasic ,spectrum clasic, FRENZYLER: delipop frenzy, ejder ateşi frenzy, GHOSTLAR: fatih ghost, afet ghost, ŞERİFLER: anomali şerif, yağmacı şerif, SPECTRELER: sihirpunk spectre, afet spectre, BULDOGLAR: spectrum buldog, GUARDİANLAR: yağmacı guardian, spectrum guardian, afet guardian, PHANTOMLAR :yağmacı phantom, protokol phantom, afet phantom, anomali phantom, asil phantom, champions 2022 phantom, iyon phantom, oni phantom, rgx phantom, spectrum...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Ölümsüzlük
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
alper1616 alper1616 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
7.537,63
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Ölümsüzlük
Bağlı LoL Hesabı: Var

KLASİCLER: asil klasic ,spectrum clasic,

 FRENZYLER: delipop frenzy, ejder ateşi frenzy,

 GHOSTLAR: fatih ghost, afet ghost,

 ŞERİFLER: anomali şerif, yağmacı şerif, 

SPECTRELER: sihirpunk spectre, afet spectre, 

BULDOGLAR: spectrum buldog, 

GUARDİANLAR: yağmacı guardian, spectrum guardian, afet guardian, 

PHANTOMLAR :yağmacı phantom, protokol phantom, afet phantom, anomali phantom, asil phantom, champions 2022 phantom, iyon phantom, oni phantom, rgx phantom, spectrum phantom, VANDALLAR: yağmacı vandal, yitik vandal, ejder ateşi vandal, asil vandal, ışık muhafızları vandal, kaosun başlangıcı vandal, zamanın ötesi vandal.

marshallar: fatih marshal, 

ÖPERATÖRLER: iyon operatör, yağmacı operatör, ejder operatör, 

BIÇAKLAR: yitik ritüel bıçağı, valorant go! 1. cilt bıçağı, altın afet hançer, asil 2.0 karambit, champions 2021 karambit, delipop balta, köken hilal bıçak, mahvolmuş kıralın kılıcı, özel harekat kelebek, rgx 11z pro bıçak, waveform, yağmacı bıçak, 

ve hesapta mevcut 1747vp var. 

Ayrıca hesapta 156 tane uğurluk mevcut yoru uğurluğu raze uğurluğu sova uğurluğu vs bi kaç uğurluk daha mevcut.

SETİ ALINAN SKİNLER: yağmacı seti, spectrum seti, afet seti.

HESAP İMMO 3 RANKINI GÖRMÜŞTÜR MAX ŞUANDA İSE YÜCELİK 3 RANKINDADIR.

AYRICA HESABIN LOL HESABIDA MEVCUTTUR: 

Hesap şuanda tft de hem ikilide hem normal tft de dia 4 dür. chibi yasuosu vardır ve en az 4 5 tane biletten gelen ödüllerin çoğu mevcuttur.

rivenin nerdeyse bütün skinleri mevcuttur ışık muhafızı riven, cs riven, ve prestij serisi olduğu için alınmayan cesur kılıç riven kostümü eksiktir mevcut olan riven kostümlerinin hepsinde renklerin hepsi vardır.

uzay serüveni aatrox, K/DA all out ahri , true damage akali, gecenin silahı aphelios, arcade caitlyn, ruh çiçeği cassiopeia, shan hai parşomenleri cho gath, mahvolmuş draven, vahşi batılı hecarim, kod adı irelia, kod adı jinx, K/DA ALL OUT kaisa, kont kassadin, gecenin tırpanı kayn, zebani kenen, gecenin tomurcuğu lilia, dünyalar yıkan malzahar, sonsuz karanlık mordekaiser, vahşi batılı mordekaiser, muhteşem asa nami, şafağın asasi nidale, astronot poppy, true damage qiyana, savaş kraliçesi rell, ışık muhafızı rengar, prestij cesur kılıç riven, öncü savaş tavşanı riven, ruh çiçeği riven, kumların muhafızı ryze, true damage senna, dünyalar yıkan sion, şafağın asası soraka, frejlordlu sylas, vahşi batılı twitch, havai fişek xin zhao, true damage yasuo, jeton düşmanı yasuo, okyanus şarkısı zeri, şeker krizi ziggs, kristal gül zyra, KOSTÜMLERİ RESİMDEKİ SKİNLERE EK OLARAK BUNLAR VARDIR, toplam 213 kostüm 123 renk paketi,301 simge, 17 totem ve full şampiyondur.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.