Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
%100 [x5 Bıçak] ULTRA VIP 100-300 SKIN RANDOM
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#42517

%100 [x5 Bıçak] ULTRA VIP 100-300 SKIN RANDOM

EN AZ 100 EN FAZLA 300 SKİN BULUNUR HESAPLARIMIZ KALİTELİ HESAPLARDIRAldatılan her müşteri kaybedilen bir servettir MÜŞTERİ YORUMLARI (Müşteri güvenliği için isimler sansürlenmiştir.)''Hesap çok iyi adminde çok yardımcı oldu teşekkür ederim'' - Emin3***''Gerçekten çok hızlı döndü ve yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum.'' - Aaam***''Gerçekten işini hakkıyla yapıyor.'' - James***''Siz çok güzel satıcısını dünyada gördüğüm satıcısınız en ama en güzel'' - Becer***''Çok güzel bir hesap geldi ç...

 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
OyuncuPazari OyuncuPazari 48 Başarılı İşlem
6
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
39,99
Stok 9

EN AZ 100 EN FAZLA 300 SKİN BULUNUR HESAPLARIMIZ KALİTELİ HESAPLARDIR

Aldatılan her müşteri kaybedilen bir servettir

 MÜŞTERİ YORUMLARI (Müşteri güvenliği için isimler sansürlenmiştir.)

''Hesap çok iyi adminde çok yardımcı oldu teşekkür ederim'' - Emin3***

''Gerçekten çok hızlı döndü ve yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum.'' - Aaam***

''Gerçekten işini hakkıyla yapıyor.'' - James***

''Siz çok güzel satıcısını dünyada gördüğüm satıcısınız en ama en güzel'' - Becer***

''Çok güzel bir hesap geldi çokta güvenilir mükemmel'' - Murat***

MÜŞTERİ YORUMLARI

OTOMATİK TESLİMATTIR DİLEDİĞİNİZ SAATE ALABİLİRSİNİZ OTOMATİK SİSTEM TARAFINDAN VERİLİYOR

NEDEN BİZ?

Uygun Ve Makul Bir Fiyata Harika Güvenilir Alışveriş Fırsatı.

OyuncuPazari Kalite ve Güvenin Adresi +850 Mutlu Müşteri.

-----------------------------------------------------

AÇIKLAMAYI OKUMADAN SATIN ALMAYINIZ!

-----------------------------------------------------

HER HESAP 1 KİŞİYE SATILMAKTADIR!

-----------------------------------------------------

Önemli!

Çoğu hesapta bir miktar VP bulunur.

Hesaplar da skinler randomdur.

Hesaplar Random sunucu da gelmektedir.

Hesapların maillerine erişimimiz yoktur.

Para iadesi yoktur!

İstediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz otomatik teslim edilir.

DEĞİŞİM ŞARTLARI:

 • HESABA GİRMEZ İSE
 • HESAP BANLI ÇIKAR İSE
 • HESAPA GİRİŞ YAPTIGINIZ ANDA BİRİSİ OYUNDA İSE VİDEOLU BİR ŞEKİLDE KANIT ATARSANIZ
 • HESAP DA VAAD EDİLEN SKİN SAYISI YOK İSE

Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.