Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
[ÖZEL STOK!] 10-300 SKİNLİ HESAPLAR!
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#25924

[ÖZEL STOK!] 10-300 SKİNLİ HESAPLAR!

✔️   7/24 SATIN ALDIĞINIZ AN TESLİMAT ✔️ ✔️ MUHTEŞEM ÖZEL STOK ✔️ ⭐PAHALI SKİN ÇIKMA İHTİMALİ EN YÜKSEK STOĞUMUZ HİZMETİNİZDE!⭐.....................................................................................................................................................................................................⭐MUAZZAM HİZMET GARANTİLİ!✔️⭐TR SUNUCUSUNA ERİŞİM GARANTİLİ! ✔️⭐10 ile 300 arasında SKİN ÇIKMA GARANTİLİ! ✔️⭐EJDER VANDAL, EJDER OPERATOR, YAĞMACI BIÇAK, DE...

 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
RevoMarket RevoMarket 1006 Başarılı İşlem
25
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
11,90
Stok 5

✔️   7/24 SATIN ALDIĞINIZ AN TESLİMAT ✔️

✔️ MUHTEŞEM ÖZEL STOK ✔️

PAHALI SKİN ÇIKMA İHTİMALİ EN YÜKSEK STOĞUMUZ HİZMETİNİZDE!

.....................................................................................................................................................................................................

⭐MUAZZAM HİZMET GARANTİLİ!✔️

⭐TR SUNUCUSUNA ERİŞİM GARANTİLİ! ✔️

⭐10 ile 300 arasında SKİN ÇIKMA GARANTİLİ! ✔️

EJDER VANDAL, EJDER OPERATOR, YAĞMACI BIÇAK, DELİPOP BALTA, ONİ PENÇE, DELİPOP PHANTOM⭐

⭐ASİL VANDAL, ASİL 2.0 PHANTOM, ASİL 2.0 KARAMBİT, DELİPOP VANDAL, DELİPOP OPERATOR, YİTİK VANDAL⭐

⭐YAĞMACI SHERİFF, EJDER VANDAL, YAĞMACI VANDAL, YAĞMACI OPERATOR, ONİ PHANTOM⭐

...VE DAHA BİR ÇOK PAHALI SKİN İHTİMALİ...

Değişim ve İade Şartları:

Hesabı aldığınız an ilk kez giriş yaparken şifre hatalı çıkması,

Hesabı aldığınız an ilk kez giriş yaparken hesap banlı çıkması

HESAPLARIN İADESİ VEYA DEĞİŞİMİ YALNIZCA BU ŞARTLAR EKRAN KAYDI İLE KANITLANIRSA YAPILABİLİR.

Hesabı satın aldıktan sonra banlanması gibi tüm sorumluluklar sizin üzerinizdedir.

Başlıkta ve açıklamada bahsedilen pahalı skinlerin çıkması kesin değildir, yalnızca ihtimali yüksektir.

Hesaplarla ilgili hiçbir şekilde oyun içi ceza konusunda garantimiz yoktur, dereceli oyuna girme cezası vb. konusunda garanti kesinlikle yoktur.

Kontrat, battlepass skinleri ve renkler de skinden sayılmaktadır.

Bizzat hesapların kontrolünü sağlamadım, aktif oyun oynanıyor olabilir, bu konuda garanti vermiyorum.

Random hesap oldukları için çoğu hesabın e-postaları değiştirilemiyor olabilir.

İLANI SATIN ALDIĞINIZ TAKTİRDE TÜM İLAN AÇIKLAMASINI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

7
Genel Ortalama
6.6
Güvenilirlik
6.1
Teslimat
6.5
İletişim
7.5
Memnuniyet
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.