Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
RANDOM HESAP ELDE ETME REHBERİ [SINIRLI]
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20600

RANDOM HESAP ELDE ETME REHBERİ [SINIRLI]

EVET ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE BALIK YEMEYİ DEĞİL BALIK TUTMAYI ÖĞRETECEĞİMRANDOM HESAP NASIL DÜŞÜRÜLÜRCOMBOLİST - CHECKER - PROXY NASIL ELDE EDİLİR (RANDOM HESAP DÜŞÜRÜRKEN KULLANILAN ŞEYLER)TÜM BU İŞLERİ ÇOK DETAYLI BİR BİÇİMDE DERLEYİP TOPLAYIP HEPSİNİ SİZLER İÇİN HAZIRLADIM ARKADAŞLAR.TAMAMEN SINIRLI SAYIDA SATIŞ YAPACAĞIM. TEKRARI BİR DAHA BU FİYATA BULA BİLİRMİSİNİZ HİÇ BİLMİYORUM.RANDOM HESAP İŞLERİNE GİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN TAMAMEN HER NOKTASINA VE DETAYINA DEĞİNELEREK ANLATILMIŞTIR.D...

 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
RxValoranTR RxValoranTR 25 Başarılı İşlem
5
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
50.00 ₺
Stok 5

EVET ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE BALIK YEMEYİ DEĞİL BALIK TUTMAYI ÖĞRETECEĞİM

RANDOM HESAP NASIL DÜŞÜRÜLÜR

COMBOLİST - CHECKER - PROXY NASIL ELDE EDİLİR (RANDOM HESAP DÜŞÜRÜRKEN KULLANILAN ŞEYLER)

TÜM BU İŞLERİ ÇOK DETAYLI BİR BİÇİMDE DERLEYİP TOPLAYIP HEPSİNİ SİZLER İÇİN HAZIRLADIM ARKADAŞLAR.

TAMAMEN SINIRLI SAYIDA SATIŞ YAPACAĞIM. TEKRARI BİR DAHA BU FİYATA BULA BİLİRMİSİNİZ HİÇ BİLMİYORUM.

RANDOM HESAP İŞLERİNE GİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN TAMAMEN HER NOKTASINA VE DETAYINA DEĞİNELEREK ANLATILMIŞTIR.

DİLERSENİZ DÜŞÜRDÜĞÜNÜZ HESAPLARI KENDİNİZE AYIRIN DİLERSENİZ SATIN.

YAŞAYACAĞINIZ HER TÜRLÜ SORUN VE PROBLEMLERDE 7/24 DESTEK

DOLANDIRMA YOK YALAN YOK!

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
9.3
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
blackspace
blackspace
satıcı diğer satıcılar gibi değil çok ilgi ve alakalı sorunsuz kendisine çok teşşekür ederim
mervetk
mervetk
Hesaptan açıklamada yazdığı gibi skin çıktı oni phantom satıcı son derece ilgili alışverişten memnun kaldım
samar
samar
güzel hesap asil vandal var ty
AGONY
AGONY
Gayet güvenilir ve yardımcı olan bi satıcı sizlere de tavsiye ederim arkadaşlar şansınız bol olsun ????
yildirimmm
yildirimmm
içinden 10 tane çıktı fiyata göre iyi hiçten iyidir
Valoranthamohnt
Valoranthamohnt
mükemmel bir ilan veren çok kaliteli ve diğer kişiler gibi güvenilir olmayan biri değildir !! benden size tavsiye buradan alınız
harungonultas
harungonultas
Gayet ilgili ve aşırı hızlı teslimat çok beğendim herkese tavsiye ederim
Erkedes
Erkedes
Müşteri memnuniyeti ne önem veren nadir satıcılardan birisi kendisi aldığım hesap banlı çıkınca bile direk ilgilendi kesinlikle güvenilir
medus
medus
battle pass olan bir hesap geldi 5 adet skin açıktı tek sıkıntı çift aşamalı doğrulama açık olarak geldi hesap ;)
keremarslan
keremarslan
Çok başarılı satıcı güvenilir.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.