Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
( ULTRA VIP ) 100% TR 10-400 RANDOM HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20566

( ULTRA VIP ) 100% TR 10-400 RANDOM HESAP

---------[-----------------------------------Valo Tekel-----------------------------------]---------Hesaplardaki skinler tamamen şanstır, beğenmeme durumunda değişim, iade olmaz!Hesaplar ranked hazırdır, dereceli banı yoksa aldığınız gibi dereceli girebilirsiniz.Hesap 100% Türkiye Sunucusunda olmakla beraber minimum 10 skinli çıkmaktadır.Hesapların 1 hafta garantisi vardır, sizden dolayı gitmediği sürece maximum 2 defaya mahsus değişimimiz vardır.Değişim k...

 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
valotekel valotekel 62 Başarılı İşlem
7
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
11.90 ₺
Stok 4

---------[-----------------------------------Valo Tekel-----------------------------------]---------

Hesaplardaki skinler tamamen şanstır, beğenmeme durumunda değişimiade olmaz!

Hesaplar ranked hazırdır, dereceli banı yoksa aldığınız gibi dereceli girebilirsiniz.

Hesap 100% Türkiye Sunucusunda olmakla beraber minimum 10 skinli çıkmaktadır.

Hesapların 1 hafta garantisi vardır, sizden dolayı gitmediği sürece maximum 2 defaya mahsus değişimimiz vardır.

Değişim kalıcı ban veya şifre uyuşmazlığı olması durumunda yapılır.

En az 10 en fazla 400 skin çıkmaktadır.

Renk paketleri skin olarak sayılmaktadır!

---------[-----------------------------------Valo Tekel-----------------------------------]---------

 

Satın aldıktan sonra bildirimler sekmesinden veya mesajlar kısmından hesabınıza erişebilirsiniz. 

Hesaplar aldığınız gibi teslim edilir.

9
Genel Ortalama
9.1
Güvenilirlik
8.8
Teslimat
9.1
İletişim
9.5
Memnuniyet
Shadowhunter
Shadowhunter
Sadece yağmacı vandal vardı başka bişey yok
adamgibiadam
adamgibiadam
Dostum verdiğin hesaplar için sağol
UMUTBABAPIRO
UMUTBABAPIRO
destek ekibi gerçekten iyi ve hızlı gayet asil spectre çıktı baya iyi
deusbaba
deusbaba
Alınmaz Hesaba Birileri girsin paramız gitsin böyle birşey yok almayın çöp
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.