Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
[VİP]%100 TR 10-120 SKIN RANDOM HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65360

[VİP]%100 TR 10-120 SKIN RANDOM HESAP

[VİP] %100 TR SUNUCULU 10-120 SKIN GARANTİLİ RANDOM HESAP İLANİMİZA HOŞGELDİNİZÇıkma İhtimali Yüksek Olan SkinlerEjder VandalDelipop VandalAsil VandalYağmacı Vandalİyon PhantomDelipop PhantomOni PhantomEjder JudgeEjder OperatorYağmacı BıçakEjder Ateşi HançerBattle pass skinler ve çok daha fazlası...İlanda yazan skin çıkma miktarına aldanmayın yazandan DAHADA FAZLA SKİN ÇIKABİLİR!Aynı Hesapları farklı alıcılara satmıyoruz her hesabı 1 kez satıyoruz.Kötü bir skin çıkar...

Minimum Kostüm Sayısı: 10+
Sunucu: TR
 • Bu ilan ana sayfa vitrini olarak dopinglenmiştir.
 • İlan 21 saat önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
KAYAStore KAYAStore 8 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10,00
Stok 14
Minimum Kostüm Sayısı: 10+
Sunucu: TR

[VİP] %100 TR SUNUCULU 10-120 SKIN GARANTİLİ RANDOM HESAP İLANİMİZA HOŞGELDİNİZ

Çıkma İhtimali Yüksek Olan SkinlerEjder VandalDelipop VandalAsil VandalYağmacı Vandalİyon PhantomDelipop PhantomOni PhantomEjder JudgeEjder OperatorYağmacı BıçakEjder Ateşi HançerBattle pass skinler ve çok daha fazlası...İlanda yazan skin çıkma miktarına aldanmayın yazandan DAHADA FAZLA SKİN ÇIKABİLİR!Aynı Hesapları farklı alıcılara satmıyoruz her hesabı 1 kez satıyoruz.Kötü bir skin çıkarsa beğenmedim değişim veya iade kabul ediyormusunuz gibi sorular sormayınız o konuda iade veya değişim sağlamıyoruz.Hesaplar Mail Onaylıdır.Ben aktif olmasam bile alabilirsiniz otomatik teslimatdır.İade sağlamıyoruz.Değişim Nedenleri ŞunlardırHesap sınırsız banlı iseHesaba ilk girişinizde hesapda birisinin olmasıHesapda söylenenden az skin var iseŞifre veya kulanıcı adı geçersiz iseVideo kaydı almayı unutmayınız! yoksa değişim sağlanmaz.Hesaplar Kulanıcı adı:Şifre şeklinde teslim edilir. Sonra neden şifre çalışmadı kulanıcı adı yanlış gibi sorular sormayınız :)İlanı alan herkes AÇIKLAMAYI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ olarak sayılır :)Alan herkese şimdiden hayırlı olsun :)

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
10
Parzival00011

mermiiiiiiiiiiiiiiii

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
[VİP]%100 TR 10-120 SKIN RANDOM HESAP başlıklı ilanı satın aldı.
Parzival00011

on numara

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
[VİP]%100 TR 10-120 SKIN RANDOM HESAP başlıklı ilanı satın aldı.
himanwe

kaliteli

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
[VİP]%100 TR 10-120 SKIN RANDOM HESAP başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.