Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
1x 3 Aylık Discord Nitro 2x Boost+Hediye|Anlık
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#12636

1x 3 Aylık Discord Nitro 2x Boost+Hediye|Anlık

!BU İLANI SATIN ALANLAR AŞŞAĞIDAKİ YAZILARIN TAMAMINI KABUL ETMİŞ SAYILIR!OKUMADAN ALMAYINIZ!-DİKKAT İLK DEFA NİTRO ALACAK HESAPLARDA GEÇERLİDİR! DAHA ÖNCE NİTRO KULLANMIŞ HESAPLARDA GEÇERLİ DEĞİLDİR BÖYLE BİR DURUMDA İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. SATILAN MAL İADE EDİLMEMEKTEDİR-1 adet link gönderilecektir!-LİNKLER GARANTİLİDİR KESİNLİKLE HEPSİ KONTROL EDİLEREK YÜKLENİR.-Kesinlikle gift değildir. Promosyon nitrosudur, link şeklinde verilir.-İsteğe göre 1 ad nitro yeni bir hesaba tanımlanabilir.-Nitr...

Nitro Süresi: 3 Ay
 • Bu ilan ana sayfa vitrini olarak dopinglenmiştir.
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
MaviShop MaviShop 153 Başarılı İşlem
11
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10.00 ₺
Stok 16
Nitro Süresi: 3 Ay

!BU İLANI SATIN ALANLAR AŞŞAĞIDAKİ YAZILARIN TAMAMINI KABUL ETMİŞ SAYILIR!

OKUMADAN ALMAYINIZ!

-DİKKAT İLK DEFA NİTRO ALACAK HESAPLARDA GEÇERLİDİR! DAHA ÖNCE NİTRO KULLANMIŞ HESAPLARDA GEÇERLİ DEĞİLDİR BÖYLE BİR DURUMDA İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. SATILAN MAL İADE EDİLMEMEKTEDİR

-1 adet link gönderilecektir!

-LİNKLER GARANTİLİDİR KESİNLİKLE HEPSİ KONTROL EDİLEREK YÜKLENİR.

-Kesinlikle gift değildir. Promosyon nitrosudur, link şeklinde verilir.

-İsteğe göre 1 ad nitro yeni bir hesaba tanımlanabilir.

-Nitro siparişi aldıktan sonra size link üzerinden iletilecektir. Herhangi bir sorun yoktur ve sıkıntı olmamaktadır, bütün linkler kontrol edilip yüklenmektedir.

-Nitroyu daha önce promosyon nitrosu yada abonelik kullanılmamış bir hesaptan linke tıklayarak hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra sizden 10.8 TL ücret kesecektir. Kestikten sonra hemen iade etmektedir. Bankaya göre hesabınıza geçme süresi değişebilir. (Genelde anında gelir)

-7/24 Alabilirsiniz otomatik teslimattadır.

-Son kullanma tariihi Mayıstır.

-Bir sorunuz var olursa mesaj yoluyla bana yazabilirsiniz.

Discord Nitro Avantajları?

-Çoğu Discord sunucusunda topluluk veya sunucu sahibi tarafından oluşturulan özel emojiler bulunur. Genellikle, bu emojiler oluşturuldukları sunucularda kullanılabilirler. Nitro, oluşturulan bu emojilerin  herhangi başka bir sunucuda kullanmasına imkan sağlar.

-Daha yüksek istediğiniz kalitede yayın gerçekleştirebilirsiniz. 1080p 30Fps

-İstediğiniz ismi alın örnek (xxx#0001)

-Nitro Rozeti

-2X boost. İstediğiniz sunucuya boost basıp destekleyebilirsiniz.

-Hareketli profil resmi

-100mb dosya paylaşım boyutu (normali 8 mb)

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
MrStappy
MrStappy
Hemen teslim edildi, test ettim onaylandı. Teşekkür ederim :)
violente
violente
sorunsuz direk geldi teşekkür ederim
Quwall
Quwall
4, alışım diyorum ve susuyorum LEGİT
Flixxer
Flixxer
anında geldi kodlar ve işe yarıyor çok iyyyiiiii
Quwall
Quwall
Bir kere daha 3 ay boostlu nitro aldım 2 taneydi çok güzel hızlı teslimat oldu
Quwall
Quwall
Çok hızlıydı 2 side çalıştı zaten itemsatışda ben ondan çokca ürün aldım çok iyi kalitesini bozmuyor
cankorkusuz0
cankorkusuz0
1 adet hatalı çıktı ama diğerleri doğru teşekkürler
cengizyagiz5
cengizyagiz5
Gayet Hızlı Ve Anlayışlı Bir Arkadaş A+++
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.