Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

3 Aylık Picsart Gold
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20379

3 Aylık Picsart Gold

Aldığınızda Otomatik Verilir.İade Yoktur

Early: Yok
 • İlan 2 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
HalilYT HalilYT 98 Başarılı İşlem
8
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
5.00 ₺
Stok 5
Early: Yok

Aldığınızda Otomatik Verilir.

İade Yoktur

10
Genel Ortalama
9.5
Güvenilirlik
9.4
Teslimat
9.6
İletişim
9.4
Memnuniyet
numanmutlu
numanmutlu
10 değilde 5 çıktı clasic sherif bucky buldok guardian falan daha iyi sikinlerde olabilirmiş ama enazından 2 levelik hesap değil
dopraksdaasd
dopraksdaasd
Çok sabırlı bir adamdır kendisi
TrFoX
TrFoX
Mükemmel bir teslimat hızı hoşgörüsü ve kibar cok beğendim tavsiye ederim benim gönlümden 10/10????????
BenBerat
BenBerat
Ya Bu Kadar İyi V Samimi Ve İyi Biri Cidden Güvenilir Adam Teşekkürler Seviliyorsun
BenBerat
BenBerat
Ya Sen Şakamısın Efsane Oldu Güvenlir Cidden daha 5 dakika olmadan yaptı baya hızlı ve güvenilir
BenBerat
BenBerat
Baya Güzel Güvenilir Burdan Almanızı Tercih Ederim
sarp
sarp
Cana yakın guvenle alabilirsiniz
ural
ural
çok kaliteli insan 2 ci alışverişimiz bu sıkıntısız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
ural
ural
helal olsun yardımcı oldu hiç bi sıkıntı yaşamadım aldıgım kodlar çalıştı kendisine teşekkür ediyorum gözünü kapalı alışveriş yapabilirsiniz
law92102
law92102
satıcı benimle oldukça ilgilendi ilgisini ve alakasını kesmedi çok teşekkür ederim
Savage
Savage
Güvenilir biri almak isteyen durmasın :D
seyosocial
seyosocial
her zaman çalıştığım bir arkadaş tavsiye ederim.
xRolzyy
xRolzyy
Güvenilirdir Alın Derim Hem Sıcak Hemde Neşeli Bir Satıcı
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.