Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

Discord 500 7/24 Online Üye [ANLIK!]
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#36992

Discord 500 7/24 Online Üye [ANLIK!]

İlanı aldığınız zaman 500 kullanıcı sunucunuza gelir.isterseniz üyelerin tokenlerini sizlere ücretsiz şekilde verebiliriz.7/24 OnlineÜyelerin hepsinde gerçekçi isimleri vardır.Random İsimlilerdir, Fakat gerçekçidir. İstediğiniz kullanıcı adlarını atarsanız size özel atabiliriz.Üyeler sunucunuzdan kesinlikle çıkış yapmaz.Üyeler sunucunuzun kapanmasına neden olmaz.Siparişiniz Kısa Sürede başlar ve 10Dakika içerisinde tamamlanır.ÖRNEK RESİMLERİ İLANDAN İNCELEYEBİL...

Üye aktifliği: Online
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 24
 • İlan 3 ay önce oluşturuldu.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
GlobalShopum GlobalShopum 52 Başarılı İşlem
6
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
24,99
Stok 14
Üye aktifliği: Online
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 24

İlanı aldığınız zaman 500 kullanıcı sunucunuza gelir.

isterseniz üyelerin tokenlerini sizlere ücretsiz şekilde verebiliriz.

7/24 Online

Üyelerin hepsinde gerçekçi isimleri vardır.

Random İsimlilerdir, Fakat gerçekçidir. İstediğiniz kullanıcı adlarını atarsanız size özel atabiliriz.

Üyeler sunucunuzdan kesinlikle çıkış yapmaz.

Üyeler sunucunuzun kapanmasına neden olmaz.

Siparişiniz Kısa Sürede başlar ve 10

Dakika içerisinde tamamlanır.

ÖRNEK RESİMLERİ İLANDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Üyeler tamamen özgün isimlere sahiptir.

NFT ve Kripto sunucuları içinde kullanılabilir.

İlanı satın aldıktan sonra Mesajlar sayfası üzerinden sunucunuzun sınırsız davetini göndermelisiniz.

 • İlettiğiniz davet linki teslim süreci içerisinde patlarsa iade sağlanmaz. Lütfen sipariş verirken dikkatli olun.

İLANI ALMADAN ÖNCE EKRAN KAYDI BAŞLATIN!

DİĞER SUNUCU ÜYESİ İLANLARI İÇİN PROFİLİME GÖZ ATA BİLİRSİNİZ

8
Genel Ortalama
7.9
Güvenilirlik
7.5
Teslimat
8.1
İletişim
8.4
Memnuniyet
WezzyBey
WezzyBey
Adam hesap verdi onaylandıktan sonra şifre değişti 2 gündür bekletiyor yazdıklarıma yanıt vermiyor para iadesi istedim tek kelime ile berbat..
SaneS
SaneS
alırken hiçbir sıkıntı yaşamadım ancak hesaplarda biraz az skin var skinleri fazla olsa ve yükseltilebilir skinler (Yağmacı Vandal gib) olsa iyi olur.
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.