Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
[ Kampanya ] 1000 Online üye
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44853

[ Kampanya ] 1000 Online üye

UZUN BİR ARADAN SONRA EFSANE TEKRARDAN İTEMSATIŞA GERİ DÖNMÜŞTÜR SATICI DEĞERLENDİRMELERİMİZE BAKABİLİR VEYA SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR SORU VARSA SORUP BİLGİ ALABİLİSİNİZ.BU İLAN İLK ALIM YAPAN 100 KİŞİ İÇİN GEÇERLİDİR ÜYE KALİTEMİZİ VE ONLİNE SİSTEMİMİZİ GÖRMELERİ ADINA 1.000 ADET ÜYE GÖNDERİMİ İLE SINIRLIDIR 1 SUNUCUYA 1 KERE ALABİLİRSİNİZ !ONLİNE ÜYELER 7/24 ONLİNE OLURLAR !Online Üyelikler 30 - 90 Gün Arasında Sunucunuzda Online Kalırlar.ONLİNE ÜYELİKLERİMİZ HAKKINDA BAZI BİLGİLER !ÜYELİKLERİN ...

Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Üye aktifliği: Online
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 24 Saat ( Herhangi Bir Problem Olmadığı Sürece )
 • İlan 2 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
HizliBoots HizliBoots 70 Başarılı İşlem
7
İlan Ücreti
110,00
Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Üye aktifliği: Online
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 24 Saat ( Herhangi Bir Problem Olmadığı Sürece )

UZUN BİR ARADAN SONRA EFSANE TEKRARDAN İTEMSATIŞA GERİ DÖNMÜŞTÜR SATICI DEĞERLENDİRMELERİMİZE BAKABİLİR VEYA SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR SORU VARSA SORUP BİLGİ ALABİLİSİNİZ.

BU İLAN İLK ALIM YAPAN 100 KİŞİ İÇİN GEÇERLİDİR ÜYE KALİTEMİZİ VE ONLİNE SİSTEMİMİZİ GÖRMELERİ ADINA 1.000 ADET ÜYE GÖNDERİMİ İLE SINIRLIDIR 1 SUNUCUYA 1 KERE ALABİLİRSİNİZ !

ONLİNE ÜYELER 7/24 ONLİNE OLURLAR !

Online Üyelikler 30 - 90 Gün Arasında Sunucunuzda Online Kalırlar.

ONLİNE ÜYELİKLERİMİZ HAKKINDA BAZI BİLGİLER !

 • ÜYELİKLERİN DURUMLARI RANDOM ŞEKLİNDE HER 60 DAKİKA BİR ONLİNE, BOŞTARAHATSIZ ETMEYİN ŞEKLİNDE OTOMATİK GÜNCELLENMEKTEDİR.
 • Mobil giriş entegrasyonu ile gösterilme eklendi.
 • Mobil giriş ile gösterilme, spotify üzerinden şarkı dinleme ve dinlenilen şarkılar gösterilme eklendi.
 • Mobil giriş ile gösterilme, biyogrofi yazısı , spotify şarkı dinleme ve dinlenilen şarkılar gösterilme veya oynadığı oyun gösterilmesi eklendi.
 • Biyogrofi kısmı eklendi otomatik kendisi %'lik bir kısımdaki tokenlere biyografi yazısı ekler.
 • Biyogrofi kısmı ile birlikte spotify üzerinden şarkı dinleme ve dinlenilen şarkılar gösterilme eklendi.
 • Biyogrofi kısmı ile birlikte oynadığı oyunu gösterme eklendi.
 • Oyun oynuyor ve Spotify dinliyor dinlediği şarkıyı gösterme olarak eklendi.
 • Twitch izliyor ve twitch canlı yayın yapıyor kısmı KALDIRILDI !
 • Oyun oynuyor olarak gözüken üyeliklere zaman süresi eklendi.
 • Oynayılan bütün oyunların saatleri birbirinden farklı olarak ayarlandı 2 saat 3 saat 4 saat 5 saat oyunu oynadığı gözükmekte otomatik olarak ve süre yükselmektedir. Visual Studio Code oynuyor olarak gözüken üyeliklerde Saat , Saniye ve Milisaniye otomatik olarak ilerlemektedir.
 • Spotify şarkı dinleme kısmında dinlenilen şarkılar gösterilme eklendi. - Durumsuz Online Üye %lik bazı tokenler de durumlarında hiç birşey yapmamakta ve yazmamaktadır otomatik olarak çevrimiçi , boşta ve rahatsız etmeyin olarak eklenmiştir.
 • Üyeliklerin Hepsi E-mail Onaylı Hesaplardır.
 • Üyeliklerde Profil Resimli ve Resimsiz Olarak Karışık Şekilde Gelir.
 • Discord Sunucunuzu Kapatmadığınız Sürece Sunucunuzdan Çıkış Yapmazlar.
 • Üyeliklerin Nickleri Karışık Olarak Dünya Genelinde Kullanılan Global Nicklerden ve Türk ( Bayan - Erkek ) İsimlerden Oluşmaktadır.
 • Üyelikler Bayan - Erkek Karışık Olarak Gelir.Siparişiniz otomatik işleme alınması için siparişinizi yaptıktan sonra size ileticeğimiz botu üye gönderilecek sunucuya eklemelisiniz. 

Siparişinizi otomatik olarak sıraya alıp gönderiminizi en hızlı bir şekilde tamamlayacaktır.

Botun herhangi bir yetkisi yoktur. Sunucunuza ekleme yaparken görüceksiniz.

Bot reklam içermez.

Botumuz sunucunuzda sadece bizim gönderdiğimiz üyeliklerde herhangi bir problem olduğunda otomatik olarak bize raporlar ve anlık olarak müdahale edebilmemizi sağlar.

Üye gönderimi bittikten sonra isterseniz botu sunucudan kaldırabilirsiniz.

Tekrar sipariş oluşturmak istediğinizde aynı sunucuya tekrardan botu kurmanız gerekmektedir.

YOĞUNLUĞA GÖRE BAŞLAMA VE BİTİŞ SÜRELERİ DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR !

Sipariş Verdikten Sonra Size Site Üzerinden Mesaj Gönderilicektir ( Bizde Uyuyoruz İnsanız 7/24 Pc Başında Olamıyoruz ) Discord Sunucu Davet Adresinizi Mesaj Olarak Bize Bırakınız.

Gece Geç Saatte veya Sabah Erken Saatlerde Görmedik Pc Başında Değiliz Discord Sunucu Davet Adresinizi Mesaj Olarak Bırakın Biz Siteye Giriş Yaptığımız Gibi Gönderiminizi Başlatırız.

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.