Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

OWO CASH XP BOTU V2 BANSIZ
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#11033

OWO CASH XP BOTU V2 BANSIZ

Merhaba, OwO Cash kasma altyapısı ile Discordda owo bot parası kasabilirsiniz. Asla owo bot tarafından ban yememektesiniz. Altyapı yapımcısı kendim olup bu altyapının satış izni İtemSatış Tarafından incelenmiş ve onaylanmıştır.BOTA GÜNCELLEME GELMİŞTİR. V2'dir. Tek bir komutla birden fazla hesabı yönetebilir ve tokenlerinizi ve kanal ID'nizi daha kolay girebilirsiniz. NOT: Bu altyapı hakkında 7/24 destek verilmektedir. Kurulum hakkında detaylar altyapıda vardır. Buna rağmen sormak istediğiniz so...

 • İlan 2 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ArdaC ArdaC 31 Başarılı İşlem
5
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
25.00 ₺
Stok 7

Merhaba,

OwO Cash kasma altyapısı ile Discordda owo bot parası kasabilirsiniz. Asla owo bot tarafından ban yememektesiniz. Altyapı yapımcısı kendim olup bu altyapının satış izni İtemSatış Tarafından incelenmiş ve onaylanmıştır.

BOTA GÜNCELLEME GELMİŞTİR. V2'dir. Tek bir komutla birden fazla hesabı yönetebilir ve tokenlerinizi ve kanal ID'nizi daha kolay girebilirsiniz.

NOT: Bu altyapı hakkında 7/24 destek verilmektedir. Kurulum hakkında detaylar altyapıda vardır. Buna rağmen sormak istediğiniz soru ve ya sorunlarda yardımcı olurum

Altyapının amacı xp kasarak level atlamaktır. Level atladığınızda cash, lootbox, weapon kutusu gelir.

☛ Altyapı tamamen güvenlidir. Kullanıcı hatası olmadıkça tokenleriniz patlamamakta ve owodan ban yememektesiniz!

☛ Birden fazla token girişi vardır. Tek altyapıda min 7 kullanıcı tokeni girmelisiniz!

☛ Bilgisayarınızı vs. yormaz. 1 gb ram olsa bile çalışır. VDS ortamında çalıştırılmaya da uygundur.

☛ Windows 8 üstü uyumlu.

☛ Ürün garantilidir!

☛ Ne kadar çok açık kalır ve ne kadar çok hesap bağlarsanız kazancı o kadar fazla olur.

☛ ÇALIŞMA MANTIĞI VS. KODLARI TAMAMEN KENDİME AİT. PİYASADAKİ DİĞER BAN YİYEN OWO CASH KASMA BOTLARINA BENZEMEZ!

Satış öncesi altyapı hakkında sorularınız için dmden yazabilirsiniz!

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
Tesla
Tesla
Harika bir insan ve oğluma da güzel bir hediye verdi. Bu platformda bulunduğu müddetçe kendisi ile alışverişinizi devam edecek ????
suatgokbakar97
suatgokbakar97
çok kral adam sadece güvenilir satış yapmakla kalmıyor çoğu şeyde de yardımcı oluyor
j0m089
j0m089
Güzel ve güvenilir bir alışverişti teşekkürler.
batuirel
batuirel
Aninda teslim 100 milyon gemde hediye veriyorlar.
suatgokbakar97
suatgokbakar97
hızlı cevap verdi çok kral adam ve samimi
batuirel
batuirel
tekrardan aldım ve anında petimi verdiler ucuzda
batuirel
batuirel
çok beğendim anında teslimat aldım :)
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.