Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
OWO Hunting Bot V6 [Captcha-BAN RİSKİ YOK]
OWO Hunting Bot V6 [Captcha-BAN RİSKİ YOK]
OWO Hunting Bot V6 [Captcha-BAN RİSKİ YOK]
OWO Hunting Bot V6 [Captcha-BAN RİSKİ YOK]
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52581

OWO Hunting Bot V6 [Captcha-BAN RİSKİ YOK]

PİYASADAKİ ÇOCUĞU HUNTİNG BOTUNDAN %80 DAHA BAŞARILI, DAHA HIZLI, DAHA GÜVENLİ VE KULLANIMI DAHA KOLAYVideoyu izleyerek programın nasıl çalıştığını görebilirsiniz : bit.ly/owohuntingbotvideo Programın virüs taramasına bakabilirsiniz : bit.ly/virustaramasi Yeni Sürüm V6 ile:*** OTOMATİK GEM YENİLEME ÖZELLİĞİ GELDİ *** FPS KAYBI VE PERFORMANS SIKINTISI %0 YAPAY ZEKA ŞUANKİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARTILDI VE GELİŞTİRİLDİMerhabalar, bu ürünü satın aldığınızda size OwO Bot yazılımı ve giriş kodunuz&nbs...

 • İlan 3 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
rhasst rhasst 1 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
14,99
Stok 14

PİYASADAKİ ÇOCUĞU HUNTİNG BOTUNDAN %80 DAHA BAŞARILI, DAHA HIZLI, DAHA GÜVENLİ VE KULLANIMI DAHA KOLAY

Videoyu izleyerek programın nasıl çalıştığını görebilirsiniz : bit.ly/owohuntingbotvideo

Programın virüs taramasına bakabilirsiniz : bit.ly/virustaramasi

Yeni Sürüm V6 ile:

*** OTOMATİK GEM YENİLEME ÖZELLİĞİ GELDİ ***

FPS KAYBI VE PERFORMANS SIKINTISI %0

YAPAY ZEKA ŞUANKİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARTILDI VE GELİŞTİRİLDİ

 • Merhabalar, bu ürünü satın aldığınızda size OwO Bot yazılımı ve giriş kodunuz anında gönderilir.
 • Kolay ve hızlı şekilde owo parası ve owo'da gelişmek istiyorsanız bu yazılım tam size göre.
 • Bot otomatik owo hunt ve owo fight komutlarını yazar.(komutları kendi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz)
 • Tamamen kullanmanıza bağlı 3 Milyon Owo Cash | 12 Milyon Owo Cash Kazanabilirsiniz, bu değerler kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Çalıştırmak için discord kanalına hiçbir kod yazmanıza gerek yoktur, Başlat tuşuna tıkladığınızda bot siz durdurana kadar çalışmaya devam eder.
 • Bilgilerinizi kendi bilgisayarınızda tutar %100 güvenilirdir.
 • Ömür boyu kullanma garantilidir.

 • Uyumlu Sistemler -->

Wındows 8 / 8.1 / 10 / 11 Tam Olarak Uyumludur.

Bilgisayarınızı zorlamaz veya zarar vermez. VDS (Sanal Sunucu) üzerinde 7/24 aktif kalabilir.

 • NOT -->

Güncellemelerde hiçbir dosya yüklemenize gerek yoktur.

Güncelleme geldiğinde program otomatik kendini günceller.

İstediğiniz sunucuda kullanabilirsiniz kimse bot olduğunuzu anlamaz.

Kendi sunucunuzda kullanırsanız daha verimli çalışacaktır.

Bottu bizzat kendim kodladım bir sıkıntınız olursa veya hata bulursanız yazabilirsiniz.

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
10

güvenli hızlı teslimat

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
OWO Hunting Bot V6 [Captcha-BAN RİSKİ YOK] başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.