Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Sınırsız OwO Patreon Method [%100 Gerçek]
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#47310

Sınırsız OwO Patreon Method [%100 Gerçek]

KISA SÜRELİĞİNE İNDİRİM! Sadece 19.90TLArkadaslar lütfen açıklamayı okuyun. Method %100 gerçek ve doğrudur. Kendim 1senedir kullanıyorum. Arkadaşlarıma da paylaştım bu bilgiyi onlarda kullanıyor.-OWO PATREON NEDİR? Patreon 1ay boyunca güçlü ve özel pet/hayvanları çıkarmanıza yarayan bir üyelik denilebilir. Özellikle para kasmanıza çok yardımcı olur ve oyunda hızlı bir gelişim sağlarsınız. Görünüş olarak ta hoştur. (değeri 2milyon owocash dir)-OKU: İlanı almadan önce bilmeniz gereken tek şey Kart...

 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
owomarket owomarket 11 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
19,90
Stok 4

KISA SÜRELİĞİNE İNDİRİM! Sadece 19.90TL

Arkadaslar lütfen açıklamayı okuyun. Method %100 gerçek ve doğrudur. Kendim 1senedir kullanıyorum. Arkadaşlarıma da paylaştım bu bilgiyi onlarda kullanıyor.

-

OWO PATREON NEDİR? Patreon 1ay boyunca güçlü ve özel pet/hayvanları çıkarmanıza yarayan bir üyelik denilebilir. Özellikle para kasmanıza çok yardımcı olur ve oyunda hızlı bir gelişim sağlarsınız. Görünüş olarak ta hoştur. (değeri 2milyon owocash dir)

-

OKU: İlanı almadan önce bilmeniz gereken tek şey Kartınızda bir miktar 25tl gibi bir para olması gerekiyor.(güncel kura göre değişebilir) ve kullanmayacağınız bir kart olması lazım. (sanal kart olabilir)

-

OWO PATREON ÜYELİĞİDİR. DİREKT HESABINIZA AKTİF OLUR TİCKET İLE KARIŞTIRMAYINIZ.!

-

Lütfen Açıklamayı dikkatli okuyun iade yapılmamaktadır.

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
9.8
İletişim
10
Memnuniyet
10

Ellerinize sağlık

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
OwO Hunting V6 [Captcha-Ban Riski Yok] başlıklı ilanı satın aldı.

Gayet hızlı bir şekilde işlemi gerçekleştirdi.İçiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Owo patreon ticket başlıklı ilanı satın aldı.

Çok güzel ilgileniyor Güvenilir

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
OwO Hunting V6 [Captcha-Ban Riski Yok] başlıklı ilanı satın aldı.

güzel teslim aldım güvenilir

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
2m800k owo cash başlıklı ilanı satın aldı.

muq çalışıyor ama owo b komutu çalışmıyor

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 9 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
OwO Hunting V6 [Captcha-Ban Riski Yok] başlıklı ilanı satın aldı.

Güvenilir

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
OwO Hunting V6 [Captcha-Ban Riski Yok] başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.