Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

Growtopia 3 Diamond Lock (STOK MEVCUT)
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#19842

Growtopia 3 Diamond Lock (STOK MEVCUT)

*ÖNEMLİ*Çevrimdışı olsam bile sipariş verebilirsiniz. Telefonuma bildirim gelir ve siteye giriş yaparım.Haftanın her günü 02.00-11.00 saatleri dışında teslimat vardır. (O saatlerde uykuda oluyoruz.)Teslimat süresi gecikmesi durumunda ekstra WL veriyoruz.*ÖNEMLİ*Ürünü aldıktan sonra karakter adı kısmına World ve Growid yazmayı unutmayınız.

Dl Miktarı: 550
Anlık Teslimat: Evet
 • İlan 3 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Renaxx Renaxx 152 Başarılı İşlem
10
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
29.70 ₺
Stok 877
Dl Miktarı: 550
Anlık Teslimat: Evet

*ÖNEMLİ*

Çevrimdışı olsam bile sipariş verebilirsiniz. Telefonuma bildirim gelir ve siteye giriş yaparım.

Haftanın her günü 02.00-11.00 saatleri dışında teslimat vardır. (O saatlerde uykuda oluyoruz.)

Teslimat süresi gecikmesi durumunda ekstra WL veriyoruz.

*ÖNEMLİ*

Ürünü aldıktan sonra karakter adı kısmına World ve Growid yazmayı unutmayınız.

9
Genel Ortalama
9.4
Güvenilirlik
8.8
Teslimat
8.9
İletişim
7.9
Memnuniyet
ShyNos
ShyNos
renaxx abim her zaman güvenilir
KaptanZY
KaptanZY
Çok Kötü Almayın 2 Gün Bekledim VERMEDİLER!! Paramıda iade etmediler!
KaptanZY
KaptanZY
2-3 Saat Geç Geldi. Onun harici problem yok. 5 wl gecikme oldugu icinde verdiler teşekkürler.
Tahaengin
Tahaengin
34Vanli65 id Adamtaha2 dunya
cyberbullz12
cyberbullz12
3 saatte geldi otomatik teslimat dediğine bakmayın cevrimdisiysa mümkünse almayın
Laieswq
Laieswq
Bazen geç bakıyor ama sonuç olarak teslim ediyor
yakuper3453
yakuper3453
ilk aldıgımda 2 gün cevap vermedi iade edip tekrar aldım 1 saat olmadan teslim aldım
Laieswq
Laieswq
Güvenilir ve iyi satıcı ne zaman baska bir yerden alsam ilk once onay istiyorlar ama burası oyle degil tavsiye ederim, tesekkurler
Thomygamerk
Thomygamerk
Güzel elime ulaştı güvenilir ve hızlı
UyUtku
UyUtku
biraz geç geldi ama güvenilir
Laieswq
Laieswq
Hızlı ve güvenilirdi, Teşekkür ederim
Seyfullahxx
Seyfullahxx
O Kadar Hızlıydıki Sipariş Verdiğim An Geldi, Gerçekten Güvenebilirsiniz. Birdaha Alıcam Buradan :)
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.