Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu

Epic Games tarafından sizlerle ücretsiz şekilde buluşturulan oyun Geneforge 1 - Mutagen yayında.

Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu Nedir?

30 Haziran - 07 Temmuz 2022 tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz sahip olabileceğiniz oyun ''Geneforce 1 - Mutagen'' oluyor.

Spiderweb Software tarafından geliştirilen düşük sistemli pc dostu Geneforge 1 Mutagen sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. Özel yapım mutant canavarlardan oluşan kendi ordunuz tarafından sunulan dünyayı değiştirmek için savaşı veya kurnazlığı kullanın. Keşfedilecek 80'den fazla bölge ve 50+ saat oyun süresi bulunur. Yaratmak için çok sayıda beceri, yetenek, grup, hazine ve hizmetçiye ihtiyacınız vardır. Sizler, hayat yaratmak için müthiş güce sahip şekillendiricilerden birisiniz. Bir alet, bir tuzak, bir ordu ister misiniz? Onu varolmaya çağırırsınız. Güçlü canavarlar yaratırsın ve sana tamamen itaat ederler.

En azından böyle olması gerekiyor. Halkınızın güçlü, kayıp sırlarıyla dolu, yasak bir adada mahsur kaldınız. İstilacılar da burada, bilginizi çalmaya ve ustalaşmaya çalışıyorlar. Burada saklı harika hazineler için onlarla yarışın. Ve hırsızları yok edin. Veya onlara katılın.

Geneforge 1 - Mutagen, nasıl oynadığınızda eşsiz bir özgürlük sunar. Düşmanlarınızı ezmek için sihir veya ölümcül evcil hayvanlarınızı kullanın. Veya bir düşmana saldırmadan oyunu kazanmak için hile, diplomasi ve gizlilik kullanın. Bir dizi rakip grup arasından seçim yapın veya her şeyi yok edin. Son patronu yenin veya taraf değiştirip ona katılın. Bıçaklar, füzeler veya sihirle tek başına savaşın veya kendi özel yapım mutant canavarlardan oluşan kendi ordunuzu yaratın.

 Çok çeşitli farklı sonlara ulaşmak için düzinelerce beceri, yetenek ve evcil hayvan arasından seçim yapın. Yaklaşan isyan kıtanızı yerle bir edecek. Kim kazanacak? Size bağlı olacaktır.

Epic Games

Sistem Gereksinimleri Nedir?

Minimum Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: 64-bit Vista or Later

İşlemci: 2 GHZ

Ekran Kartı: 256 MB VRAM

Depolama: 300 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

 33 TL’lik fiyatı ile Geneforge 1 - Mutagen, sizi içerisinde kendinizden de ötesine geçirmek için bekliyor. Ücretsiz şekilde alma fırsatını sakın kaçırmayın.

Sitemizden Epic Games Hesap Satışı yaparak para kazanabilir, veya kendinize yeni bir Epic Games Hesap Satın alabilirsiniz.