Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu

Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu

Epic Games tarafından sizlerle ücretsiz şekilde buluşturulan oyun Ancient Enemy yayında.

Epic Games'in Haftalık Ücretsiz Oyunu

7 - 14 Temmuz 2022 tarihleri arasında Epic Games üzerinden ücretsiz sahip olabileceğiniz oyun ''Ancient Enemy'' oluyor. 

Ancient Enemy Nasıl Bir Oyundur?

Ancient Enemy bir RYO kart savaşı oyunudur. Kötü güçler tarafından kontrol edilen bir dünyada geçer . Yenilikçi, stratejik, sıra tabanlı savaş sevenlerin hoşlanacağı farklı bir kart savaşı deneyimi sunuyor. Steam'de de incelemelerin %92'si olumlu. Stratejik kart savaşlarında farklı heyecan yaşamak isteyen oyuncular için güzel bir seçenek. Normal satın alımlarında fiyatı 25 TL. Bu haftaya özel oyuncularla ücretsiz bir şekilde buluşuyor. 

 Biçimsiz düşmanlara karşı savaşırken ve zorlayıcı bulmacaları çözerken ilginç taktiksel kararlar aldığın stratejik bir rol yapma kart oyunudur. Her bir kötülüğün çoktan muzaffer olduğu bir dünyadan gelen sayısız ölümcül düşmanla yüzleşir, kötülüğün üstesinden gelmek ve canavar baş düşmanın ile kozları son bir kez paylaşmak için dayanmakla kalmayıp güçlerini yeniden inşa etmen gerekiyor!

Düzinelerce atmosferik bölüm ile parçalanmış bir manzarada seyahat edip, Dünya'dan güç çek ve dünyanın ruhunu kurtarmak için mücadele ver. Benzersiz solitaire tarzı sıra tabanlı savaşta bir sürü hasmına karşı becerilerini test et!

Epic Games

Sistem Gereksinimleri Nedir?

Minimum

Windows İşletim Sistemi: Windows 7

Windows Bellek: 4 GB

Windows Depolama: 200 MB

Windows DirectX 9

Windows Ekran Kartı: 512 MB VRAM gereklidir.

Sitemizden Epic Games Hesap Satışı yaparak para kazanabilir, veya kendinize yeni bir Epic Games Hesap Satın alabilirsiniz.