Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
DÜŞÜŞ YOK 1000 insta TÜRK-KARIŞIK takipçi
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#13309

DÜŞÜŞ YOK 1000 insta TÜRK-KARIŞIK takipçi

%100 BAŞARI GARANTİSİ İLE.ANINDA TESLİMATTIR.KARIŞIK TAKİPÇİLERDEN OLUŞMAKTADIR.Hesabınız kapanmaz konu hakkında içiniz rahat olsun.24 saat garantiniz mevcut.(kullanıcı adınızı değiştirmeniz durumunda garanti devre dışı kalır.)(Sipariş başlangıç sayısının altına düşmesi durumunda tekrardan yükleme yapılmamaktadır.)SATIN ALMANIZ DURUMUNDA INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYINIZA GÖRE SİZİ ÖNE ÇIKARTIR.HIZLI SİSTEMDİR.BOT OLMADIKLARI İÇİN ANİ DÜŞÜŞ OLMAZ AMA TAKİPTEN ÇIKABİLİRLER. Çok düşüş olması durumunda te...

Garantili Mi: Evet
 • Bu ilan ana sayfa vitrini olarak dopinglenmiştir.
 • Bu ilan Oyuncu Pazarında vitrin olarak dopinglenmiştir.
 • Bu ilan Sohbet & Bildirim sayfasında dopinglenmiştir.
 • İlan 1 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
tohnnybravo tohnnybravo 1063 Başarılı İşlem
25
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
5,00
Stok 117
Garantili Mi: Evet

%100 BAŞARI GARANTİSİ İLE.

ANINDA TESLİMATTIR.

KARIŞIK TAKİPÇİLERDEN OLUŞMAKTADIR.

Hesabınız kapanmaz konu hakkında içiniz rahat olsun.

24 saat garantiniz mevcut.

(kullanıcı adınızı değiştirmeniz durumunda garanti devre dışı kalır.)

(Sipariş başlangıç sayısının altına düşmesi durumunda tekrardan yükleme yapılmamaktadır.)

SATIN ALMANIZ DURUMUNDA INSTAGRAM TAKİPÇİ SAYINIZA GÖRE SİZİ ÖNE ÇIKARTIR.

HIZLI SİSTEMDİR.

BOT OLMADIKLARI İÇİN ANİ DÜŞÜŞ OLMAZ AMA TAKİPTEN ÇIKABİLİRLER. Çok düşüş olması durumunda telafi yapılır.

HESAP GİZLİ OLMAMALIDIR.

Problem olmadığı sürece 30 dakika içerisinde gönderim sağlanır.

Dilediğinizce takipçi gönderilir.

9
Genel Ortalama
9.2
Güvenilirlik
8.7
Teslimat
8.6
İletişim
9.2
Memnuniyet
Sadenok
Sadenok
bu satıcıdıan bişey almanızı önermiyorum aldığım ilan hesap banlı çıktı satıcı çevrimiçi olmasına rağmen dönüş sağlanmadı çok kötü param boşa gitti
ahmetsnsr
ahmetsnsr
w w w yes yes yes dibili dibili dom dom dom
Ygtqwe
Ygtqwe
300 takipçiye yakın takipçim gelmedi ve hesabım 1k takipçi bile olamadı
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.