Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

Instagram 1000 Takipçi 30 Gün Garantili
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52739

Instagram 1000 Takipçi 30 Gün Garantili

Instagram 1000 Takipçi /Garantili düşüş yaşanmaz!✅GÖNDERİM İŞLEMİ ANLIK OLARAK BAŞLAR.✅DÜŞÜŞ YAŞANMAZ .✅30 GÜN GARANTİLİDİR.✅SATIN ALDIKTAN SONRA ÖZELDEN KULLANICI ADINIZI ATINIZ.✅PROFİLİNİZ GİZLİ OLMAMALIDIR AKSİ TAKDİRDE MAĞAZAMIZ SORUMLULUK KABUL ETMEZ.✅EĞER YÜKSEK TAKİPÇİ SATIN ALMAK İSTİYORSANIZ MESAJ İLETMENİZ YETERLİDİR ÖZEL İLAN AÇILIR.✅GÖNDERİM 1 SAATTE SAĞLANIR.✅ALAN HERKES AÇIKLAMAYI OKUMUŞ SAYILACAKTIR.Güvenilir Satıcı RAZZYSHOPUNUZ...

Garantili Mi: Evet
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
razzyshopunuz razzyshopunuz 13 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10,00
Stok 562
Garantili Mi: Evet

Instagram 1000 Takipçi /Garantili düşüş yaşanmaz!

✅GÖNDERİM İŞLEMİ ANLIK OLARAK BAŞLAR.✅DÜŞÜŞ YAŞANMAZ .✅30 GÜN GARANTİLİDİR.✅SATIN ALDIKTAN SONRA ÖZELDEN KULLANICI ADINIZI ATINIZ.✅PROFİLİNİZ GİZLİ OLMAMALIDIR AKSİ TAKDİRDE MAĞAZAMIZ SORUMLULUK KABUL ETMEZ.✅EĞER YÜKSEK TAKİPÇİ SATIN ALMAK İSTİYORSANIZ MESAJ İLETMENİZ YETERLİDİR ÖZEL İLAN AÇILIR.

✅GÖNDERİM 1 SAATTE SAĞLANIR.

✅ALAN HERKES AÇIKLAMAYI OKUMUŞ SAYILACAKTIR.

Güvenilir Satıcı

RAZZYSHOPUNUZ9.6 / 10
Güvenilirlik
9.3
Teslimat
10
İletişim
9.8
Memnuniyet
9.3

a

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Growtopia 3 Diamond Lock başlıklı ilanı satın aldı.

Çok iyi anında dönüş yapıldı

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 9 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Instagram 1000 takipçi başlıklı ilanı satın aldı.

hesabı alır almaz yardımcı oldu , ilgilendi

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Pubg Mobile Random Hesap başlıklı ilanı satın aldı.

3 gün içinde taç seviyesine kasilacakmis

Güvenilirlik: 7 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 7 / 10
Pubg Mobile Hesap Kasma As Yapılır başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.