Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Instagram 4000 Takipci Anlık
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#64771

Instagram 4000 Takipci Anlık

MAĞAZAMIZ HAKKINDA BİLGİ ;Öncelikle Mağazamız Son Derece Güvenlidir.Öbür Mağazaların Aksine Son Derece Ucuz Ve Kalitelidir.Eğer ki Ucuz Ve Kaliteli Bir Mağaza Arıyorsanız Tam Yerindesiniz.+35 Başarılı Satışımız Vardır. Hepsinde de Müşterilerimizden Güzel Yorum Alırız.Ürünlerimizde Hiçbir Şekilde Yalan Vb. Bir şey Yoktur. Açıklamada Ne Yazıyorsa Odur.Ürünlerimizde Açıklama Okumak Son Derece Önemlidir.Güvenilirlik İçin Başarılı İşlemimizi Kontrol Edebilirsiniz.Bizlerden 7/24  D...

Garantili Mi: Hayır
 • İlan 1 hafta önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
kxtshop kxtshop 3 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
17,99
Stok 500
Garantili Mi: Hayır

MAĞAZAMIZ HAKKINDA BİLGİ ;

 • Öncelikle Mağazamız Son Derece Güvenlidir.
 • Öbür Mağazaların Aksine Son Derece Ucuz Ve Kalitelidir.
 • Eğer ki Ucuz Ve Kaliteli Bir Mağaza Arıyorsanız Tam Yerindesiniz.
 • +35 Başarılı Satışımız Vardır. Hepsinde de Müşterilerimizden Güzel Yorum Alırız.
 • Ürünlerimizde Hiçbir Şekilde Yalan Vb. Bir şey Yoktur. Açıklamada Ne Yazıyorsa Odur.
 • Ürünlerimizde Açıklama Okumak Son Derece Önemlidir.
 • Güvenilirlik İçin Başarılı İşlemimizi Kontrol Edebilirsiniz.
 • Bizlerden 7/24  Destek Alabilirsiniz.

Ürün Detayları :

 • Başlama Süresi Aktif Olduğum Zamanlarda 0-30Dakikadır, Yoğun Zamanlarda Uzayabilir.
 • Takipçi Gönderebilmek için sizlerden Kullanıcı adı şifre istemeyiz, Sizlerden sadece Kullanıcı adınızı isteriz. Böylelikle Ortada Herhangi Risk Olmaz.
 • Bu Üründe Düşüş Olabilir.
 • Bu Takipçilerin Kalitesi Yabancı Karışıktır .
 • Servisimiz Yoğun Olduğunda Başlama Ve Bitirme Hızı Değişmektedir. en geç Genellikle 12 Saat İçinde Tamamlanmış Oluyor.
 • Profiliniz Kesinlikle Gizli Olmamalıdır. Aksi Takdirde Gönderim Sağlanmaz ve para iadesi de yapılmaz.
 • Bu Üründe Hesabınıza 4000 Takipçi Gönderiyoruz. Onun Dışında Son Derece Ucuz bir Servistir.
 • Ürün Alındıktan Sonra Eğer Bir Sorun Oluşursa Her Türlü Sorumluluk Alıcıya Aittir.

7/24 Destek

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
10
probeyler16

Kral işini sağlam yapıyor arkadaşlar güvenilir bir kardeşimiz maşallahı var kolay gelsin brom

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Instagram 5000Takipci Anlık başlıklı ilanı satın aldı.
berkay3566

30 saniye bile sürmedi çok hızlı

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
5000 TAKIPCI INSTAGRAM başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.