Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
SATILIK 10K-15K-30K INSTAGRAM HESAPLARI
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20816

SATILIK 10K-15K-30K INSTAGRAM HESAPLARI

FİYATTA ANLAŞMA SAĞLANABİLİR İLETİŞİM İÇİN @logo_satim2 INSTAGRAM HESABINA ULAŞABİLİRSİNİZ VEYA ÖZELDEN YAZABİLİRSİNİZ VEYA 05302460161 NUMARASINA WHATSHAAP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZKullanıcı adı : @logo_satim2Takipçi Detayı (Türk - Bot) : 30.000 TakipçiliKategori : kişiselFiyat : 230Detaylar : %20 Kanada %20 Amerika Takipçili Hesap (Düşüş Olabilir)➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖Kullanıcı adı : @elegecencebeTakipçi Detayı (Türk - Bot) : 11.800 TakipçiliKategori : işletmeFiyat : 150TLDetaylar : %55 T...

Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Garantili Mi: Evet
Hızlı Teslim Mi: Evet
İlk Mail: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 6 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Mirhan2828 Mirhan2828 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
250.00 ₺
Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Garantili Mi: Evet
Hızlı Teslim Mi: Evet
İlk Mail: Evet

FİYATTA ANLAŞMA SAĞLANABİLİR İLETİŞİM İÇİN @logo_satim2 INSTAGRAM HESABINA ULAŞABİLİRSİNİZ VEYA ÖZELDEN YAZABİLİRSİNİZ VEYA 05302460161 NUMARASINA WHATSHAAP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Kullanıcı adı : @logo_satim2

Takipçi Detayı (Türk - Bot) : 30.000 Takipçili

Kategori : kişisel

Fiyat : 230

Detaylar : %20 Kanada %20 Amerika Takipçili Hesap (Düşüş Olabilir)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Kullanıcı adı : @elegecencebe

Takipçi Detayı (Türk - Bot) : 11.800 Takipçili

Kategori : işletme

Fiyat : 150TL

Detaylar : %55 Türk Takipçili Az Aktif Hesaptır (Düşüş Olmaz)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Kullanıcı adı : @satilkkhesapq

Takipçi Detayı (Türk - Bot) : 10.300 Takipçili

Kategori : kişisel-işletme

Fiyat : 130

Detaylar : %75 Türk Takipçili Pasif Hesaptır

(Düşüş Olmaz)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Kullanıcı adı : @sehitsozleri

Takipçi Detayı (Türk - Bot) : 10.000 Takipçili

Kategori : kişisel

Fiyat : 90TL

Detaylar : Sabit Takipçili Hesaptır (Düşüş Olmaz)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Kullanıcı adı : @layersozler

Takipçi Detayı (Türk - Bot) : 10.400 Takipçili

Kategori : Söz Hesabı

Fiyat : 150TL

Detaylar : Yüksek Takipcili Söz Hesabıdır

(Düşüş Olmaz)

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.