Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilan satıldı.

İlan bir kullanıcı tarafından satın alındığı için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

+20 LVL TR 41000 --- 45000 ÖZ GARANTİ HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65359

+20 LVL TR 41000 --- 45000 ÖZ GARANTİ HESAP

ANINDA TESLİM EDİLMEKTEDİR. BANWAWE ihtimali en düşük olan hesaplardır, EN YÜKSEK MAVİ ÖZ EN DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ!!!⭐Tüm Alıcılar herhangi bir İlan satın aldıklarında acıklamayı kabul etmiş sayılmaktadır. Acıklamayı okuyup ilanı satın alınız.EN AZ 41K MAVİ ÖZ CIKAR EN FAZLA 50K MAVİ ÖZ CIKAR BU ARALIKTA MAVİ ÖZLER VARDIR. Hesapların hepsi bana aittir. Üretimini kendim yapıyorum. Mağazalara ana üretici olarak tedarik sağlıyorum.⭐Hesaplar 7/24 otomatik teslimattır, satın aldıktan hemen sonra anı...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 2 saat önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
egebeyp egebeyp 23 Başarılı İşlem
5
İlan Ücreti
15,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Evet
Karakter Sayısı: 1
Kostüm Sayısı: 1
Lig: Derecesiz

ANINDA TESLİM EDİLMEKTEDİR. BANWAWE ihtimali en düşük olan hesaplardır, EN YÜKSEK MAVİ ÖZ EN DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ!!!

Tüm Alıcılar herhangi bir İlan satın aldıklarında acıklamayı kabul etmiş sayılmaktadır. Acıklamayı okuyup ilanı satın alınız.

EN AZ 41K MAVİ ÖZ CIKAR EN FAZLA 50K MAVİ ÖZ CIKAR BU ARALIKTA MAVİ ÖZLER VARDIR. Hesapların hepsi bana aittir. Üretimini kendim yapıyorum. Mağazalara ana üretici olarak tedarik sağlıyorum.

Hesaplar 7/24 otomatik teslimattır, satın aldıktan hemen sonra anında teslimat alabilirsiniz. Cevrimdışı olsam bile satın alıp oyununuza girebilirsiniz.

Hesap 30 LVL Değildir şuanda banwawe tehlikesi vardır 30 lvla botla kasılan hesapların ban ihtimali yükselmiştir mağdur olmamanız icin , yüksek mavi özlü 20 Seviye üstü hesapları satıyorum, satın alıp kendiniz 30 lvla kastığınızda hesap en az 60-65-70k olacaktır ve ban riski en minimuma inecektir

Hesapların bilgileri sadece teslim alan kişi görmektedir, bundan dolayı hesaplarda hicbir sorun yoksa iade kabul edilmez.

Türkiye Cumhuriyeti ARESBEYYY Lol hesapları Üreticisi Olarak, hesapların hepsini kendim üretmekteyim. Tüm hesaplar benim garantim altındadır. Hicbir şekilde hesaplar geri alınamaz. tamamen güven icinde satın alabilirsiniz. Her türlü sorunda yardımcı olunur.

Hesaplara İlk girişi siz sağlıyacaksınız. Hic dereceli maç oynanmamıştır bu yüzden yüksek MMR sahiptir .Yüksek lig puanı alıp ligleri çifter çifter atlarsınız. hesaplarımız yüksek kalitededir.

VİP LOL Hesabının Özellikleri

⭐20+ level unranked hesaptır

⭐Hesap Nickleri Random değildir, özenle oluşturulmuş güzel isimlerdir.

⭐Mail onayı bulunmaz kendi mailinizi ekleyerek hesabın ilk ve tek sahibi olursunuz.

⭐1-7 arasında şampiyon bulunmaktadır.

⭐1-15 arasında acılmamış kostüm bulunmaktadır.

⭐Takdir seviyesi 2' dir.

⭐Bottan dolayı ban yeme ihtimali neredeyse hiç yoktur. (0.07) ihtimalindedir, fakat asla endişelenmeyin. Hesaplar benim tarafımdan 2 AY boyunca bottan dolayı ban yemeye karşı garantilidir. ve üstelik Hesap değişimi sayısı sınırsız şekilde yapılır.

⭐Hesaplar sadece tek kişiye iletilir, satın aldıktan hemen sonra size ait olur.

⭐Tüm serverlarda satışlarım bulunmaktadır profilimi inceleyebilirsiniz.

7.6 / 10
Güvenilirlik
7.7
Teslimat
7.8
İletişim
7
Memnuniyet
7.9
emirhan8079

.x.x.x.x

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
+20 LVL TR 41000 --- 45000 ÖZ GARANTİ HESAP başlıklı ilanı satın aldı.
Furkanttuna

GUZEL

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
4 ADET DİSNEY +4K UHD HESAP başlıklı ilanı satın aldı.
vRuyaGibi

SUANLIK HER SEYİ ÜSTÜME ALDIM BAKICAM CALICAKMI

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 5 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
%100TR 10-20 Level Hesap - Mail Değişir başlıklı ilanı satın aldı.
aksu2121

harika

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
2 Maç Kalmış Unranked Hesap - Maili Değişir başlıklı ilanı satın aldı.
gokdenizgdk

kötü

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
(Özel Stok) 0-300 Skin Random Hesap başlıklı ilanı satın aldı.
Valohesap22

iyi güzel

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
(Özel Stok) 1-300 Skin Random Hesap başlıklı ilanı satın aldı.
ucuzarandomtr

Güvenilir satıcı

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
özel başlıklı ilanı satın aldı.
Antibootik

Teslimatı hızlı gerçekleştirdi, sorun çıktı ama hemen yardımcı oldu. İnşallah şifre değişikliği gibi bi sorunla karşılaşmam ama sanmıyorum

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Disney Plus Hesabı (İndirimli) başlıklı ilanı satın aldı.
Umutkortel

Anlamadım 15 tl boşa gitti galiba

Güvenilirlik: 5 / 10
Teslimat: 6 / 10
İletişim: 3 / 10
Memnuniyet: 7 / 10
%100TR Elmas Rank Garantili 1-120 Skinli Hesap başlıklı ilanı satın aldı.
Mmt2210

Hesabı aldım 1 gün geçmeden şifre değiştirilmiş para çöpe giti

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
%100TR 40-130 Skin Vip Hesap! başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.