Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

XBOX 2 AYLIK ULTİMATE GAMEPASS DİJİTAL KOD
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44552

XBOX 2 AYLIK ULTİMATE GAMEPASS DİJİTAL KOD

Bu ilanı satın alanlar aşağıdaki yazıları kabul etmiş sayılır!-Tarafınıza Kod şeklinde iletilecektir.-Hesap olmadığı için şifre değişme gibi durumlar söz konusu değildir.-1 Adet kod verilir.-Kodlar kontrol edilmiştir ve hepsi çalışmaktadır.-Kodu Tanımladığınızda 2 aylık Ultimate Üyelik hesabınıza tanımlanır.-Kodun hatalı olması durumunda bize mesaj yazınız.-Sipariş verdikten sonra anında kod size otomatikman verilir. 7/24 sipariş verebilirsiniz.-Daha önce bir kod kullanmadığınız ve bir abonelik ...

Toplam Oyun Sayısı: 250
Bilgi Değişimi: Değiştirilebilir
Garanti: Var
Tüm detayları gör
 • İlan 1 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
OnurC OnurC 21 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
19,00
Stok 3
Toplam Oyun Sayısı: 250
Bilgi Değişimi: Değiştirilebilir
Garanti: Var
Garanti Süresi (Gün): 30
Oyun Modu: Online

Bu ilanı satın alanlar aşağıdaki yazıları kabul etmiş sayılır!

-Tarafınıza Kod şeklinde iletilecektir.

-Hesap olmadığı için şifre değişme gibi durumlar söz konusu değildir.

-1 Adet kod verilir.

-Kodlar kontrol edilmiştir ve hepsi çalışmaktadır.

-Kodu Tanımladığınızda 2 aylık Ultimate Üyelik hesabınıza tanımlanır.

-Kodun hatalı olması durumunda bize mesaj yazınız.

-Sipariş verdikten sonra anında kod size otomatikman verilir. 7/24 sipariş verebilirsiniz.

-Daha önce bir kod kullanmadığınız ve bir abonelik satın almadığınız bir Microsoft hesabı olmalıdır aksi takdirde çalışmaz.

-Kodu https://redeem.microsoft.com/ adresinden hesabınıza tanımlayabilirsin.

-Birçok oyuna erişebilirsiniz. Bu linkten oyunları inceleyebilirsin https://www.xbox.com/tr-TR/games/all-games

-Kodu hesabınıza tanımlarken kart isteyecektir. Kodu tanımladıktan sonra Microsoft hesabından kartı silmeyi unutmayın. Aksi takdirde 2 ay sonunda 45 TL gibi bir abonelik ücreti çekecektir.

-Fazlasıyla kod stoğu vardır toplu siparişlerde indirim olur, toplu siparişler için mesaj atınız.

9
Genel Ortalama
8.7
Güvenilirlik
8.7
Teslimat
8.7
İletişim
8.7
Memnuniyet
seko3232
seko3232
hızlı ve hemen teslimat gerçekleşti. sorunsuz bir alışveriş oldu. güvenilir bir satıcı
eqseennn
eqseennn
Sınırsız denilen şey 1 ay gönderildi
NothingMan
NothingMan
satıcı iyi bir anlatım şekline sahip bilmeyenler için faydalı hızlı şekilde teslim etti
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.