Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

237 KOSTÜM 2 TANE LEGEND 9 TANE ZODİAC
237 KOSTÜM 2 TANE LEGEND 9 TANE ZODİAC
237 KOSTÜM 2 TANE LEGEND 9 TANE ZODİAC
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44496

237 KOSTÜM 2 TANE LEGEND 9 TANE ZODİAC

103 KAHRAMAN FULL MAX AMBLEM VE 237 KOSTÜM , BAĞLANTILARI TEMİZ 110 LEVEL EMEK HESABIDIR.. MOONTONA BAĞLI OLAN MAİL İLE DEVİR EDİLECEKTİR. BÜYÜLÜ CARK 84'DE.GRANGER LEGEND KOSTÜMGUSİON LEGEND KOSTÜM GRANGER TRANSFORMERS KOSTÜMROGER TRANSFORMERS KOSTÜM DYROTH KOFF KOSTÜMKARİNA KOFF KOSTÜMLİNG M-WORLD KOSTÜM THAMUZ KUNG-FU PANDA KOSTÜM BADANG SAINT-SEIYA KOSTÜMCHOU STUN KOSTÜMFANNY LİGHT-BORN KOSTÜM GRANGER LİGHT-BORN KOSTÜMHAYABUSA ÇARK EPİC KOSTÜM ROGER CYBORG KOSTÜ...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Mail: Hayır
Derece: Mistik
Google Bağlantısı: Var
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
MobileLegends MobileLegends 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
2.300,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Mail: Hayır
Derece: Mistik
Google Bağlantısı: Var
Apple Bağlantısı: Yok
Karakter Sayısı: 103
Kostüm Sayısı: 237

103 KAHRAMAN FULL MAX AMBLEM VE 237 KOSTÜM , BAĞLANTILARI TEMİZ 110 LEVEL EMEK HESABIDIR.. MOONTONA BAĞLI OLAN MAİL İLE DEVİR EDİLECEKTİR. BÜYÜLÜ CARK 84'DE.

GRANGER LEGEND KOSTÜM

GUSİON LEGEND KOSTÜM 

GRANGER TRANSFORMERS KOSTÜM

ROGER TRANSFORMERS KOSTÜM 

DYROTH KOFF KOSTÜM

KARİNA KOFF KOSTÜM

LİNG M-WORLD KOSTÜM 

THAMUZ KUNG-FU PANDA KOSTÜM 

BADANG SAINT-SEIYA KOSTÜM

CHOU STUN KOSTÜM

FANNY LİGHT-BORN KOSTÜM 

GRANGER LİGHT-BORN KOSTÜM

HAYABUSA ÇARK EPİC KOSTÜM 

ROGER CYBORG KOSTÜM

SELENA FLASH KOSTÜM 

KİMMY ÇARK EPİC KOSTÜM

ODETTE ÇARK EPİC KOSTÜM 

FREYA CHİSTİMAS KOSTÜM 

ODETTE CHİSTİMAS KOSTÜM 

HARİTH 515 KOSTÜM 

MİYA ANNIVERSARY KOSTÜM

9 ADET ZODİAC KOSTÜM 

8 ADET MARKET EPİC KOSTÜM

3 ADET S.A.B.E.R TİM KOSTÜM 

2 ADET HALLOWEEN KOSTÜM

3 ADET VALENTİNE KOSTÜM 

4 ADET SUMMER KOSTÜM 

4 ADET BLAZİNG KOSTÜM

22 ADET STAR KOSTÜM 

24 ADET SPECİAL KOSTÜM 

40 ADET ELİTE KOSTÜM

260.5K POPÜLERLİK

ÜSSE IŞINLANMA EFEKTLERİ , DOĞUŞ EFEKTLERİ , ÖLDÜRME EFEKTLERİ, BİLDİRİM EFEKTLERİ, PARLAYAN ÇERÇEVELER , ŞAFAK FATİHİ ÇERÇEVESİ ve SAVAŞ İFADELERİ MEVCUTTUR.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.