Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
FAR CRY 6 + CYBERPUNK 2077 + EVİL 3 REMAKE
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#89568

FAR CRY 6 + CYBERPUNK 2077 + EVİL 3 REMAKE

Far Cry 6 + Cyberpunk 2077 + Resident Evil 3 Remake PS4 ve PS5 Hikaye modu oynamak için özel lisanslı hesabımıza Erişim Sağlıyacaksınız.Ürün Ömür Boyu Garantilidir.Far Cry 6 + Cyberpunk 2077 + Evil 3 Rmk PS4/PS5 Erişim.Hesap ve talimatlar ödemenin ardından OTO TESLİMAT olarak anında gönderilecektir.İstek Oyunlarınız Varsa Belirtebilirsiniz !!!---SATIN ALMA NE VERİYOR?Oyunun lisanslı versiyonu.Hikaye Moduna Erişim.Paranızın 90indan fazlasını tasarruf edersiniz.Oyuna Ömür Boyu Erişim Sağlayacaksın...

Toplam Oyun Sayısı: 3
Plus Süresi: Yok
Garanti: Var
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
FiberTeslimat FiberTeslimat 9 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
249,90
Stok 10
Toplam Oyun Sayısı: 3
Plus Süresi: Yok
Garanti: Var
Garanti Süresi (Gün): 30

Far Cry 6 + Cyberpunk 2077 + Resident Evil 3 Remake PS4 ve PS5 Hikaye modu oynamak için özel lisanslı hesabımıza Erişim Sağlıyacaksınız.

Ürün Ömür Boyu Garantilidir.

Far Cry 6 + Cyberpunk 2077 + Evil 3 Rmk PS4/PS5 Erişim.

Hesap ve talimatlar ödemenin ardından OTO TESLİMAT olarak anında gönderilecektir.

İstek Oyunlarınız Varsa Belirtebilirsiniz !!!

---

SATIN ALMA NE VERİYOR?

Oyunun lisanslı versiyonu.

Hikaye Moduna Erişim.

Paranızın 90indan fazlasını tasarruf edersiniz.

Oyuna Ömür Boyu Erişim Sağlayacaksınız.

---

DİKKAT

Hesap bilgilerini değiştirmek ve yeniden satmak yasaktır, aksi takdirde desteğe yazacağız ve konsolunuz sonsuza kadar bloke edilecektir

Konsol dışında herhangi bir cihazdan veya bir tarayıcı aracılığıyla hesabınıza giriş yapmak yasaktır

birden fazla konsola kurulum yasaktır

Banka kartları veya PayPal hesapları arasında bağlantı kurmak yasaktır

Hesap size devredilmez, postaya erişim sağlanmaz.

DLCnin ve oyunun çalışması, yalnızca satın alma sırasında garanti edilir, eğer gelecekte geliştiriciler bu oyunu başlatma yöntemini kısmen de olsa engellerse - hiçbir hak talebi kabul edilmeyecektir.

Satın alınan hesabı konsoldan silemezsiniz

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
10

Hocacigima çok teşekkür ederim çok ilgilendi benimle minnetarim gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
İSTEDİĞİNİZ GTA 5 ONLİNE PS4 MONEY BOOST başlıklı ilanı satın aldı.

iyiydi

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
SINIRSIZ GTA V +BOL OYUN +GARANTİ başlıklı ilanı satın aldı.

Güvenilir, hızlı satıcı bahsedildiği gibiydi hesap iletişimi iyi yardımcı oldu teşekkürler.

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
1 MİLYAR PARA 674 LEVEL BİLGİLER DEGİSİR başlıklı ilanı satın aldı.

Suanlik aldım ve hizmetinden memnun kaldım inş eksiklik olmaz ve devam eder ayrıca yakın dönemde diğer alımlarıda yapabilirim

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
FIFA 21 + UNCHEARTED 4 PS5 +GARANTİ başlıklı ilanı satın aldı.

harika

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
GTA 5 + RDR 2 +4 OYUN +GARANTİ +DESTEK başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.