Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
OYUNU BIRAKACAĞIM
OYUNU BIRAKACAĞIM
OYUNU BIRAKACAĞIM
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44353

OYUNU BIRAKACAĞIM

(SİLAHLAR)Başıboş İsyan m762-sv4Tekno çekirdek m4-4svRomantik Anlar UZI- 4svGecenin Şarkısı Groza 3-svYaldızlı Yeşim Ejdarha DP-3 svÖlümcül Saldırı QBZ sv1Mehtaplı Gece Kar98-2svGozdilla Awm-2svKarga VSS-2svNormal Silah Skinleri De Mevcut(KIYAFETLER)Kanlı kuzgun-2svPoseidon-2svÇOK OLMİCAK DERECEDE RP KIYAFETLERİKANLI KUZGUN SIRT ÇANTASIROYAL PASS ÇOK ÖZEN GÖSTERİLMEMİŞTİRSARA VE ANDY KARAKTERİ VE EMOJİLERİ MEVCUTTUR

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Evet
Araç Kostümleri: 3
İlk Sahibiyim: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 3 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Samet55 Samet55 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
7.000,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Evet
Araç Kostümleri: 3
İlk Sahibiyim: Evet
Kostüm Sayısı: 117
Rank: Kasmadım hiç
Facebook Bağlantısı: Var
Twitter Bağlantısı: Var
Google Bağlantısı: Yok
Game Center: Evet

(SİLAHLAR)

Başıboş İsyan m762-sv4

Tekno çekirdek m4-4sv

Romantik Anlar UZI- 4sv

Gecenin Şarkısı Groza 3-sv

Yaldızlı Yeşim Ejdarha DP-3 sv

Ölümcül Saldırı QBZ sv1

Mehtaplı Gece Kar98-2sv

Gozdilla Awm-2sv

Karga VSS-2sv

Normal Silah Skinleri De Mevcut

(KIYAFETLER)

Kanlı kuzgun-2sv

Poseidon-2sv

ÇOK OLMİCAK DERECEDE RP KIYAFETLERİ

KANLI KUZGUN SIRT ÇANTASI

ROYAL PASS ÇOK ÖZEN GÖSTERİLMEMİŞTİR

SARA VE ANDY KARAKTERİ VE EMOJİLERİ MEVCUTTUR

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.