Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Roblox 1500 ROBUX KOMİSYONU ÖDÜYORUM
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20505

Roblox 1500 ROBUX KOMİSYONU ÖDÜYORUM

ROBUX GAMEPASS YÖNTEMİYLE VERİLİCEKDİR GAMEPASS'INIZI BURDAN OLUŞTURABİLİRSİNİZ https://www.roblox.com/develop?Page=game-passesNOT:ÖNEMLİ BİLGİROBUX 1-5 GÜN ARASINDA HESABINIZA GEÇİYOR BU BENİMLE İLGİLİ BİRŞEY DEĞİL ROBUX PENDING AŞAMASINA GİRİYOR VE BİR SÜRE SONRA OTOMATİK OLARAK HESABINIZA DÜŞÜYOR

 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
SweckyStore SweckyStore 73 Başarılı İşlem
7
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
135.00 ₺
Stok 378

ROBUX GAMEPASS YÖNTEMİYLE VERİLİCEKDİR GAMEPASS'INIZI BURDAN OLUŞTURABİLİRSİNİZ https://www.roblox.com/develop?Page=game-passes

NOT:ÖNEMLİ BİLGİ

ROBUX 1-5 GÜN ARASINDA HESABINIZA GEÇİYOR BU BENİMLE İLGİLİ BİRŞEY DEĞİL ROBUX PENDING AŞAMASINA GİRİYOR VE BİR SÜRE SONRA OTOMATİK OLARAK HESABINIZA DÜŞÜYOR

10
Genel Ortalama
9.7
Güvenilirlik
9.8
Teslimat
9.8
İletişim
9.8
Memnuniyet
yunus12211
yunus12211
mesajlara biraz geç cevap versede güvenilir iyi günler efem
Wnised
Wnised
Tavsiye ederim çok anlayışlı bir insan ve güvenilir
Muamer
Muamer
İyi iyi devamlı müşteri kazandı
HalisA
HalisA
hızlı teslimat ama ileride inş şifre değişmez
poli
poli
güzel ama hayla rbx um gelmedi
YuSuFSAMS
YuSuFSAMS
Aldığım gibi hemen iletişime geçip robuxumu aldım gayet güvenilir arkadaşlar ve kibar birisiydi satın alacaksanız burdan alın bence.
KKaayn
KKaayn
güvenilir ve hızlı çözüm
SHADOWKING
SHADOWKING
Çok hızlı ve güvenilir satıcı herkese tavsiye ederim
sc1entix
sc1entix
çok iyiydi hızlı ve güvenilir.
ewu
ewu
çok iyi biri iyi kazanç lar dilerim onun için
SHADOWKING
SHADOWKING
Süper Herkese öneririm hemen geri dönüş yaptı çok güvenilir
Onat67bhcf
Onat67bhcf
Çok iyi ve güvenilir satıcı alışverşiş yapın bot değilim
munirhamam
munirhamam
GERCEKTEN COK MEMNUNUM VE GUVENİLİR BİRİ VE SAYGILI OLDUGNU SOYLIM GERCEKTEN YUZDE 70 İ BUR DAN ALIYORUM....
munirhamam
munirhamam
gercek ten cok iyi biri ve cok hızlı 15 dk robuxunuz gelıyor ve cok nazık ayrıca gercekten bundan sonra tum robux larımı burdan alacam. *cep yakmaz*
GrrRgn
GrrRgn
benden kaynaklı hataya rağmen sabırla çözüm için yardımcı. teşekkür ederim.
toygarbey
toygarbey
cok iyi aninda teslimat kullanici mennuniyetiyle
ReguCorneas
ReguCorneas
Gayet iyi bir satıcı, cevap verme hızı gayet iyi, hoş konuşan birisi.
Alperen43
Alperen43
Kesinlikle çok kibar bir insan olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca sorulara sabırla cevap veriyor ve gayet güvenilir birisi olduğunu düşünüyorum.
desire234
desire234
oldukca güvenilir ve kibar bir satıcıydı tavsiye ederim
omercakmaz40
omercakmaz40
Kararsızlığına rağmen üşenmeden ilgilendiler. Çok teşekkürler.????
keremes
keremes
kolay iletişim ve kolay elişilebilirlik ile güvenilebilir bir satıcı tavsiye ederim
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.