Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

10000 Steam Puanı
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#26409

10000 Steam Puanı

Teslimat otomatik değildir!14:00-02:00 saatleri arasında teslimat yapıyorum, genellikle kısa süre içerisinde gönderirim. Bu saatler dışında maalesef bilgisayarda olamıyorum. Bilgilendirme için okumak yerine hazırladığım kısa videoyu da izleyebilirsiniz:https://youtu.be/Xey70BfrNyMSteam Puanı nedir?:Hareketli profil arka planı, mevsimsel profil, hareketli avatar, ek profil vitrini gibi birçok ürün steam puanı ile alınabilliyor.Tüm ürünleri linkten inceleyebilirsiniz: https://store.steampowered.co...

 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
therepower06 therepower06 202 Başarılı İşlem
12
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
40,00
Stok 39

Teslimat otomatik değildir!

14:00-02:00 saatleri arasında teslimat yapıyorum, genellikle kısa süre içerisinde gönderirim. Bu saatler dışında maalesef bilgisayarda olamıyorum.

Bilgilendirme için okumak yerine hazırladığım kısa videoyu da izleyebilirsiniz:

https://youtu.be/Xey70BfrNyM

Steam Puanı nedir?:

Hareketli profil arka planı, mevsimsel profil, hareketli avatar, ek profil vitrini gibi birçok ürün steam puanı ile alınabilliyor.

Tüm ürünleri linkten inceleyebilirsiniz: https://store.steampowered.com/points/shop

Teslimat nasıl işler?:

-Teslimat saatlerim içerisinde aldıysanız genellikle 30dk içerisinde gönderilir, teslim saatleri dışında aldıysanız sonraki gün saat 14:00-15:00 arası teslim edilir.

-Steam puanı profilinize veya öğelerinize ödül atarak aktarılabiliyor.

-Eğer profiliniz yerine çizim vitrini, inceleme, rehber vs. gönderilmesini istiyorsanız bunu alır almaz mesaj yoluyla belirtiniz.

-Özel isteğiniz yoksa profilinize gönderim yapıyorum, satın aldıktan sonra profil linki göndermeniz yeterlidir.

-Ödüller profilinizde hemen gözükür ancak Puanlar Steam tarafından 14 gün geçtikten sonra verilir. Alıcı ödülleri profilinde gördüğünde siparişi onaylamak zorundadır.

-14 gün Steamin belirlediği bir süredir ve bu süreçte benim herhangi bir müdahale hakkım yoktur. Size attığım ödülleri hiçbir şekilde iptal edemem veya hızlandıramam.

-14.gün tam teslim saatinde puanlar size ulaşır.

-Size atılan ödüller kalıcıdır, puan size ulaştıktan sonra da ödüller profilinizde gözükür.

-Sık soruluyor, herhangi bir ban, kısıtlama vs. durumu oluşmaz.

Fiyatlandırma:

-Size geçecek 1000 puan = 4 TL'dir.

Sorularınız için:

-Kafanıza takılan tüm soruları iletebilirsiniz

10
Genel Ortalama
9.9
Güvenilirlik
9.9
Teslimat
9.8
İletişim
9.9
Memnuniyet
shazowski26
shazowski26
hızlı ve güvenli satış teşekkür ediyorum kendisine.
baypochan
baypochan
biraz geciktirse de sipariş elime sağlam bir şekilde ulaştı
Kronodit
Kronodit
14 gün sonra gelcek dedi umarım dediği gibi olur
jaNNberk
jaNNberk
Gayet Güvenilir ve Hızlı. +rep
Wuexa
Wuexa
hızlı ve güvenilir rahatlıkla alabilirsiniz
Aeron
Aeron
Teşekkürler. Hızlı bir şekilde aktarım sağlandı.
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.