Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
10000 Steam Puanı
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#26409

10000 Steam Puanı

Teslimat otomatik değildir! 14:00-24:00 saatleri arasında genellikle 2 saat içerisinde teslim ederimSteam Puan Satışı:Minimum satışımız 5000 puandır. Özel bir miktar istiyorsanız mesaj atarak ilan açtırabilirsiniz.Steam Puanı nedir?:Hareketli profil arka planı, mevsimsel profil, hareketli avatar, ek profil vitrini gibi birçok ürün steam puanı ile alınabilliyor.Tüm ürünleri linkten inceleyebilirsiniz: https://store.steampowered.com/points/shop adresine giderek inceleyebilirsiniz.Ödüller ne işe ya...

 • İlan 6 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
therepower06 therepower06 8 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
40.00 ₺
Stok 97

Teslimat otomatik değildir! 14:00-24:00 saatleri arasında genellikle 2 saat içerisinde teslim ederim

Steam Puan Satışı:

Minimum satışımız 5000 puandır. Özel bir miktar istiyorsanız mesaj atarak ilan açtırabilirsiniz.

Steam Puanı nedir?:

Hareketli profil arka planı, mevsimsel profil, hareketli avatar, ek profil vitrini gibi birçok ürün steam puanı ile alınabilliyor.

Tüm ürünleri linkten inceleyebilirsiniz: https://store.steampowered.com/points/shop adresine giderek inceleyebilirsiniz.

Ödüller ne işe yarar?:

-Profilinize, incelemelerinize, ekran görüntülerinize, rehberlerinize vs. ödül atılabilmektedir. Atılan her 300 puan değerinde ödül için karşı tarafa 14 gün sonunda 100 puan aktarılır. Biz de puanı bu şekilde aktarıyoruz.

Teslimat nasıl işler:

-Genellikle 3 saat içerisinde teslim gerçekleştiriyorum ancak bazen satış Sms'leri ulaşmıyor veya evde olmayabilirim o yüzden ilan teslimat süresi 24 saat olarak ayarlıdır.

-Üstte de bahsettiğim gibi istediğiniz yere ödül atarak size satın aldığınız kadar puan aktarıyorum. Özel bir isteğiniz yoksa satın aldıktan sonra profil linki göndermeniz yeterlidir.

-Ödüller profilinizde hemen gözükür ancak Puanlar Steam tarafından 14 gün geçtikten sonra verilir. Alıcı ödülleri profilinde gördüğünde siparişi onaylamak zorundadır.

-14 gün Steamin belirlediği bir süredir ve bu süreçte benim herhangi bir müdahale hakkım yoktur. Size attığım ödülleri hiçbir şekilde iptal edemem veya hızlandıramam.

-Aynı ödüller yalnız bir defa veriliyor ancak birden fazla depo hesabımda ve arkadaşlarımın hesaplarında puan bulunduğundan isteğiniz üzerine çoklu ödül atabilirim.

Fiyatlandırma:

-Size geçecek 1000 puan = 4 TL'dir.

Aklınıza takılan başka bir soru varsa mesaj atabilirsiniz

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
serotr
serotr
mükemmel hızlı tam güvenilir ilk alışverişim tavsıye ederim
Ceralevii
Ceralevii
Çok hızlıydı kibar dilli sevecen ve ilgiliydi birkaç dakika içinde teslim aldım fiyatları ucuz kesinlikle tavsiye ediyorum :))
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.