Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Acil Dolu Steam Hesabı Mail İle Devredilecek
Acil Dolu Steam Hesabı Mail İle Devredilecek
Acil Dolu Steam Hesabı Mail İle Devredilecek
Acil Dolu Steam Hesabı Mail İle Devredilecek
Acil Dolu Steam Hesabı Mail İle Devredilecek
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65118

Acil Dolu Steam Hesabı Mail İle Devredilecek

Hesabı direkt maili ile birlikte size devredeceğim. İçinde ki Oyunları Almaya Kalksanız Zaten Fazla Bile Çıkıyor. Normal Oyunları Almaya Çalışırsanız 2500TL-300TL Civarı Bir Fiyat Çıkıyor ve bunda benim kendi emeğim de dahil gayet makul fiyata satıyorum ilgilenenler ulaşabilir. İçinde CSGO' ya ait 30TL lik skin mevcuttur. Hiç Bir Oyunda VAC yada Normal Ban Yoktur. Pazarlık Düşünürüz. CSGO HESABI PRİMEDIRHesabımın Linki Burda : https://steamcommunity.com/profiles/76561199143099575/ ...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Mail: Evet
Cüzdan Miktarı: 13.13
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 6 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
YangShop YangShop 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
800,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Mail: Evet
Cüzdan Miktarı: 13.13
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Hayır
Toplam Oyun Sayısı: 54

Hesabı direkt maili ile birlikte size devredeceğim. İçinde ki Oyunları Almaya Kalksanız Zaten Fazla Bile Çıkıyor. Normal Oyunları Almaya Çalışırsanız 2500TL-300TL Civarı Bir Fiyat Çıkıyor ve bunda benim kendi emeğim de dahil gayet makul fiyata satıyorum ilgilenenler ulaşabilir. İçinde CSGO' ya ait 30TL lik skin mevcuttur. Hiç Bir Oyunda VAC yada Normal Ban Yoktur. Pazarlık Düşünürüz. CSGO HESABI PRİMEDIR

Hesabımın Linki Burda : https://steamcommunity.com/profiles/76561199143099575/

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.