Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Fifa 22 Garanti ve Destek
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#42321

Fifa 22 Garanti ve Destek

OTOMATİK ANINDA TESLİMAT !7/24 DESTEK! - 100+ BAŞARILI SATIŞ İLE WiaShopGÜVENCESİ!SINIRSIZ STOK - OFFLİNE/HİKAYE/KARİYER MODU ERİŞİM➤ Almış olduğunuz ürün STEAM HESABI olarak teslim edilicektir.➤ Hesaplarda OFFLİNE Oynayabilirsiniz.➤ Hesapların, EPOSTA ŞİFRE DEĞİŞMEZ➤ 3 Ay Garantisi Vardır.➤ Oyunu sadece OFFLİNE olarak oynayabilirsiniz.➤ 100 Üstü başarılı işlem ile kaliteli ürün satmaya devam ediyoruz.➤ Ürün Garantilidir, her türlü destek sağlanır.➤ Ürünün iADESİ yoktur.-------------------------...

İlk Mail: Evet
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 1 ay önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
WiaShop WiaShop 137 Başarılı İşlem
10
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10,00
Stok 12
İlk Mail: Evet
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 1

OTOMATİK ANINDA TESLİMAT !

7/24 DESTEK! - 100+ BAŞARILI SATIŞ İLE WiaShopGÜVENCESİ!

SINIRSIZ STOK - OFFLİNE/HİKAYE/KARİYER MODU ERİŞİM

Almış olduğunuz ürün STEAM HESABI olarak teslim edilicektir.

Hesaplarda OFFLİNE Oynayabilirsiniz.

Hesapların, EPOSTA ŞİFRE DEĞİŞMEZ

➤ 3 Ay Garantisi Vardır.

Oyunu sadece OFFLİNE olarak oynayabilirsiniz.

100 Üstü başarılı işlem ile kaliteli ürün satmaya devam ediyoruz.

Ürün Garantilidir, her türlü destek sağlanır.

Ürünün iADESİ yoktur.

------------------------------------------------------------------------------------

Sık sorulan sorular SSS.

Oyunları nasıl alıyorsunuz ?

Oyunlar bizzat bizim tarafımızdan Steam, Ubisoft, Xbox vb. platformlardan satın alınmaktadır.

Oyunları oynamak için herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu ?

Hayır gerekmiyor. Normal olarak oyunu indirip Offline modda oynayabilirisiniz.

6
Genel Ortalama
6.5
Güvenilirlik
6.5
Teslimat
6.1
İletişim
6.5
Memnuniyet
cENGOO0000
cENGOO0000
hiçbir şekilde benimle iletişim kurmadı kesinlikle kimse almasın dolandırıldım resmen. daha ne olduğunu bilmiyordum onay diynce onayadım.DOLANDIRILDIM
cemkacar
cemkacar
Mail doğulama kodu istiyor
Magic
Magic
parayı yanlışlıkla attım ama adam yine attı güvenilir biri tavsiye ederim alın bir şeyler hemde ucuz
erkan06
erkan06
Mesajlarıma görüldü atıp duruyo paramı iade de etmiyo edicem dedi dolandirici bu inanmayın
LAZSHOP
LAZSHOP
aradan bir gün geçmesine rağmen teslim etmedi dolandırıcı bu sakın bişey almayın
sabrisarac
sabrisarac
2 gün oldu hala hesabım gelmedi lütfen birisi iletişime geçebilirmi
Cosmicmen
Cosmicmen
Bu discord nitroyu güvenerek almıştım ama malesef beni dolandırdı kullanılmış kod vererek sizde benim gibi paranızı verip inanmayın böyle dolandırıcıl
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.