Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Spider Man Miles Morales Garanti Destek
Spider Man Miles Morales Garanti Destek
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#43880

Spider Man Miles Morales Garanti Destek

+900 başarılı işlem ile HESAPZ Güvencesi İle Güvenle Alışveriş YapabilirsinizMerhaba, bu ürünü aldığınızda Spider-Man Miles Morales İçeren bir Steam hesabı alacaksınız.ÖN İNDİRME AÇILMIŞTIR İLANI SATIN ALIP DİREKT İNDİRMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZÖn Sipraiş Hediye Paketi;• T.R.A.C.K. Kostümü ve Into the Spider-Verse Kostümü dahil olmak üzere iki kostüm paketi• Gravity Well cihazına erken erişim• Oyunun başından itibaren bazı kabiliyetlerin kilidini açmak için üç Beceri PuanıSizelere Ömü...

İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Hesapz Hesapz 6 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
20,00
Stok 5
İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 1

+900 başarılı işlem ile HESAPZ Güvencesi İle Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz

Merhaba, bu ürünü aldığınızda Spider-Man Miles Morales İçeren bir Steam hesabı alacaksınız.

ÖN İNDİRME AÇILMIŞTIR İLANI SATIN ALIP DİREKT İNDİRMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ

Ön Sipraiş Hediye Paketi;

• T.R.A.C.K. Kostümü ve Into the Spider-Verse Kostümü dahil olmak üzere iki kostüm paketi

• Gravity Well cihazına erken erişim

• Oyunun başından itibaren bazı kabiliyetlerin kilidini açmak için üç Beceri Puanı

Sizelere Ömür Boyu Garanti Sunuyoruz

Hesabımız korumalıdır bilgileri değişmez

Sıkıntısız Sorunsuz Bir Şekilde Oynayabilirsiniz

Hesap Şahsi Hesabımızdır . Hesaplar ortalıkta dolaşan hesaplar değildir

Hesaplar sadece çevrimdışı modları destekler.

Hesaplar Tek/1 PC için aktivasyon vardır 2. bilgisayarınız var ise yeniden sipariş yapmalısınız.

hesabı başka kişilere paylaşmak garantiyi sonlandırır

Hesabı Aldıktan sonra ne yapmanız gerekiyor ?

Hesabı aldıktan sonra Steam e giriş yapıp oyunu indirmeye ve oynamaya başlayabilirsiniz

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ BOL EĞLENCELER

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
9
Memnuniyet
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.