Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
STEAM LEVEL ATLAMA 10 SET 1000 XP
STEAM LEVEL ATLAMA 10 SET 1000 XP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#38081

STEAM LEVEL ATLAMA 10 SET 1000 XP

Level Atlama İşlemi Nasıl Gerçekleşir Steam levelinizi artırmak için size rozeti işlediğinizde toplamda 1000XP kazanacağınız 10 kart seti göndereceğim.Hesabınız takasa uygunsa sizi arkadaş ekleyip takas teklifi ile size setleri gönderiyorum.-İstediğim Levele Gelmek İçin Kaç Sete İhtiyacım Var Özelden bana yazarsanız kaç level olmak istediğinizi size kaç set lazım olacağını yazarım.Her konuda yardımcı oluyorum mesaj atmaktan çekinmeyin.-DİKKAT: Bu hizmeti alabilmek için Steam takas ...

 • İlan 5 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
SteamStore SteamStore 126 Başarılı İşlem
9
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
30,00
Stok 18

Level Atlama İşlemi Nasıl Gerçekleşir

Steam levelinizi artırmak için size rozeti işlediğinizde toplamda 1000XP kazanacağınız 10 kart seti göndereceğim.

Hesabınız takasa uygunsa sizi arkadaş ekleyip takas teklifi ile size setleri gönderiyorum.

-

İstediğim Levele Gelmek İçin Kaç Sete İhtiyacım Var

Özelden bana yazarsanız kaç level olmak istediğinizi size kaç set lazım olacağını yazarım.

Her konuda yardımcı oluyorum mesaj atmaktan çekinmeyin.

-

DİKKAT: Bu hizmeti alabilmek için Steam takas banınızın olmaması gerekmektedir.

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
Alpien
Alpien
Çok hızlı cevap veriyor, çok kral adam.
alp894
alp894
Satın aldıktan 1-2 dakika beklemeden hemen Steam Puanlarını aktardılar, gayet güvenilir ve hızlı.
Kruhpler
Kruhpler
Gayet hızlı şekilde siparişim oluşturuldu ve teslim edildi. Tavsiye ediyorum.
exelance31
exelance31
ödüller hızlı geldi teşekkürler
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.