Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

Toplam 20 Oyun İçeren Paket + Garanti Destek
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65251

Toplam 20 Oyun İçeren Paket + Garanti Destek

Pakette Toplam 20 Adet Oyun İçerir.Oyunlar Tamamen Sorunsuzdur.Aklınızda Bir Soru Varsa Mesajlar Bölümünden Sorabilirsiniz.Oyun Listesi :https://pasteheaven.com/e6a51417-9208-45f7-98fc-2a0c5bdff601

İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 1
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
MWxJADE MWxJADE 25 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
24,90
Stok 10
İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 1
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 20

Pakette Toplam 20 Adet Oyun İçerir.

Oyunlar Tamamen Sorunsuzdur.

Aklınızda Bir Soru Varsa Mesajlar Bölümünden Sorabilirsiniz.

Oyun Listesi :

https://pasteheaven.com/e6a51417-9208-45f7-98fc-2a0c5bdff601

6.9 / 10
Güvenilirlik
6.4
Teslimat
6.2
İletişim
7.4
Memnuniyet
7.4
Yusufggh

Çok iyi

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 9 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
İstediğiniz 1 Oyun | Sınırsız Garanti | PC başlıklı ilanı satın aldı.
mhmtucr

hızlı ve güvenilir teşekkürler oyunu almaya kalksam bu kadar hızlı olmazdı :)

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Twelve Minutes | Garanti Destek | Steam başlıklı ilanı satın aldı.
Annowy

hızlı ve güvenilir

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Far Cry 6 | Garanti Destek | Ubisoft başlıklı ilanı satın aldı.
AhmetKl

Aldığım hesap bilgileri değiştiği için oyuna bir daha giriş yapamadım tüm aşamaları denedim ama bir türlü giriş yapamadım tüm ilerlemelerim ve kayıtlarım silindi aldığınız hesap sabit durmuyor değişiyor haberiniz olsun.

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 6 / 10
Memnuniyet: 6 / 10
Call of Duty Ghosts + Garanti Destek başlıklı ilanı satın aldı.
gkcn17

dolandirici sakin almayinn

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
Fifa 23 | Garanti Destek | Origin başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.