Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
1000 GERÇEK TWİTTER TAKİPÇİ
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20331

1000 GERÇEK TWİTTER TAKİPÇİ

⭐ HIZLI TESLİMAT + DÜŞÜK YOK ⭐Ortalama Tamamlanma Süresi : 0-4 saatTAKİPÇİLER DOĞAL ŞEKİLDE YÜKLENİR, BUNDAN ÖTÜRÜ BOT ENGELİ YEMEZSİNİZGerçek aktif takipçilerdirNFT-Kripto para gibi sektörler için %100 uygundurToplu satış işlemleri için mesaj atabilirsiniz.FENOMEN OLMAYA BİR ADIM DAHA YAKLAŞ ! +1100 STEAM MARKET GÜVENCESİ İLE

Takipçi Miktarı: 1000
Türk ve Yabancı Karışık Mı: Evet
% Kaç Türk: 1
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Shandoran Shandoran 45 Başarılı İşlem
6
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
20.00 ₺
Stok 8
Takipçi Miktarı: 1000
Türk ve Yabancı Karışık Mı: Evet
% Kaç Türk: 1

HIZLI TESLİMAT + DÜŞÜK YOK

 • Ortalama Tamamlanma Süresi : 0-4 saat
 • TAKİPÇİLER DOĞAL ŞEKİLDE YÜKLENİR, BUNDAN ÖTÜRÜ BOT ENGELİ YEMEZSİNİZ
 • Gerçek aktif takipçilerdir
 • NFT-Kripto para gibi sektörler için %100 uygundur
 • Toplu satış işlemleri için mesaj atabilirsiniz.
 • FENOMEN OLMAYA BİR ADIM DAHA YAKLAŞ !
 • +1100 STEAM MARKET GÜVENCESİ İLE

9
Genel Ortalama
9.1
Güvenilirlik
9.3
Memnuniyet
9.2
İletişim
9.3
Teslimat
Noch
Noch
Gayet güzel takipçi geldi ve hala düşmedi teşekkürler
lunas3n
lunas3n
3 kere satin aldim cidden de 3k takipci geldi sadece 19.50 tlye asiri guvenilir ve guzel alacaksaniz burdan alin
YEWROX
YEWROX
güvenilir satıcı 8 inci alışım hepside baya iyi sikinliler geldi
bropro3521
bropro3521
Ürün anında elimde oldu dendiği gibiydi teşekkürler
kaan41
kaan41
vallahi helal olsun 5 dakikada satın alma+tüm takipçiler tamamlandı ucuz ve güvenilir.
wmetehan
wmetehan
Kesinlik Le Muq Hesap Cikti Bide Cok Nitelikli ilgileniyor abimiz
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.